Reklama

jak poslat autosedačku poštou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pindruše
Nováček 6 příspěvků 13.01.09 11:27
jak poslat autosedačku poštou

Nemáte s tím někdo zkušenost?Je nutné autosedačku zabalit do krabice anebo stačí třeba do igel.pytle a převázat.:?
A nevíte,kolik si pošta účtuje poštovné obyč.a na dobírku u takhle velké zásilky?Díky moc za odpověď ? :) :) pindruš

Reklama

Reakce:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 13.01.09 11:57

JA posilala postou autosedacku a korbicku, zabalila jsem to dvojmo do bublinkove folie a v pohode.

Posta me stala cca 110 korun, byl to pojisteny balik na 5000

na dobirku to bude cca o 50 kc vice

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 13.01.09 12:19

Nejjistější máš poslat jako Obchodní balík (doručení do druhého dne), stojí dle váhy od 82Kč výš, dobírka, pokud se vyplací na účet cca 30Kč, pokud na adresu cca 50Kč.
Osobně bych to zabalila do krabice, pokud takovou seženeš, jinak několikrat pupikatou folii jako posilala Katka.

pindruše
Nováček 6 příspěvků 13.01.09 12:27
jak poslat autosedačku

Vy jste teda rychlíci s odpovědí :D :D
Tak moc děkuju,asi se na to vyprdnu,pani nechce přidat na poštovné,tak se mi to nevyplatí,ještě promyslím :roll: :roll: :roll:
Posílám běžně oblečky a tam není problém :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.09 12:30

Krabice je vždycky jistější, má dobrej tvar… když to zabalíš jen do folie, tak to můžou brát jako neskladnej balík a to se zase připlácí,,, ale to záleží jak šikovně to zabalíš a na koho za tou přepážkou kápneš. Autosedačku jsem já osobně teda zatím neposílala, ale když se dívám jaké mají holky poštovné na MMB, tak je to většinou devadesát korun nebo ta stovka. nepřihlášená Anik

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.09 12:31

Krabice je vždycky jistější, má dobrej tvar… když to zabalíš jen do folie, tak to můžou brát jako neskladnej balík a to se zase připlácí,,, ale to záleží jak šikovně to zabalíš a na koho za tou přepážkou kápneš. Autosedačku jsem já osobně teda zatím neposílala, ale když se dívám jaké mají holky poštovné na MMB, tak je to většinou devadesát korun nebo ta stovka. nepřihlášená Anik

pindruše
Nováček 6 příspěvků 13.01.09 15:59
autosedačka

Bohužel máme na poště blbky :twisted: :twisted: :!
Teď posílala 3 balíčky v týdnu,tak si mě pamatujou,a jak mě vidí.. :x :x
Chci třeba připočítat k balíčku půl poštovného a to je na ně moc.Prý to slyší prvně,ale spíš neumí počítat ani do pěti :oops:
Co je na tom divného,záleží přeci na mě jakou částku si dám na dobírkua nemůžu dopředu vědět ty jejich ceny :! :! Jsou to prostě :-) :-) :-) Tak ptám radši jinde :D :D

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 13.01.09 16:04

Pindruse, no to teda fakt nechapu.

Treba ja posilala dobirku na Sk a netusila jsem kolik mne vyjde posta, takze az to zvazili a vse spocitali jsem tu castku pripocetla k dobirce a bylo. Zadny problem v tom nevidim ani ja, ani nase postacky

Ale je to ai o lidech.....­...treba kamoska mela prooblemy s malymi zasilkami, ze je nemela predpisove zabalene v krabickach= vyssi postovne.......no comment

pindruše
Nováček 6 příspěvků 13.01.09 17:02
autosedačka

Fakt!!!Dokonce mi řekla,že to nejde !Buď prý připočte celé poštovné anebo pošlu bez poštovného :! Ale už jsem to tak posílala,takže měla se svým argumentem smůlu :D :D Uzemnila jsem jí tím,že nevím proč by to nešlo,když to tak posílám běžně a z téhle Vaší :! :! pošty haha ta čubrněla.Vzala naštvaně kalkulačku a přičetla půl poštovného :pocitac: Ale je to o lidech.Minule tam byla jiná a ta mi dokonce nabídla nový ceník,že vidí,že toho posílám víc a že se změnily tarify od ledna.Sice se v tom nevyznám,ale snaha byla…No naštěstí už jsem všechny oblečky prodala,tak se poště na čas budu vyhýbat :P

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 13.01.09 17:10

My na naší zaprděný poště posílali dvě větší věci dobírkou a úplně v pohodě. Manžel jim balíky pomohl nandat na váhu a teprve podle ceny jsme to dopřičetli k dobírce. Pak syn ještě vybíral los .............. pošťačky překvapivě úplně v pohodě, ale ta naštvaná fronta za náma:-)

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 13.01.09 17:43

Tak dnes jsem zrovna autosedačku balila, jojo prodala přes MMB :D . Šla jsem do prodejny potravin, kde běžně nakupuji a tam mi dali super
mega krabici do které se bezva vešla. Na poštu zítra vyrazí manžel, protože po poslední návštěvě, kdy mně zašantročili už druhý balík a já řádila, jak černá ruka, mám obavy, že by na mě volali hned po příchodu ochranku. A já mám nervy fakt jen jedny 8O . Takže s cenou neporadím, nikdy jsem nic tak velkého neposílala.

pindruše
Nováček 6 příspěvků 14.01.09 14:19
autosedačka

Tak jsem se dnes ptala na poště přímo pani vedoucí.A světe div se úplně ochotná bezva ženská :D :D Spočítala poštovné cca na 125kč :-) a že je lepší dát do krabice,tak uvidím ,jak domluvím se zájemkyní a třeba ještě pošlu :lol: :lol: Díky všem a pěkný den

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >