Jak poznat první poslíčky?

103
27.1.21 19:15

Jak poznat první poslíčky?

Ahoj maminky, zajímalo by mě jak poznám první poslíčky? Vím, že je to dost individuální, ale jde o moje první těhotenství, tak jaksi nevím, co mám čekat. Jsem ve 30tt a včera i dnes jsem měla něco jakoby „menstruační bolesti“ v břiše. Včera i dnes to byla bolest asi cca jen na minutu a pak nic… Příští týden jdu na kontrolu k dr, tak mě napadlo zeptat se ještě tady. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
564
27.1.21 19:21

Ahojky,
ano-ano-jako menstruační bolest. Může to být i kombinace tvrdnutí břicha s menstruační bolestí, případně bolesti jakoby v kříži…ale já osobně to měla v každém těhotenství jinak-v jednom tvrdnutí a křížové bolesti, ve druhém jen menstruační ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
27.1.21 19:23

Nicméně v 30.tt raději obezřetně - kdyby se bolesti opakovaly déle či častěji nebo sílíli, tak bych raději zajela do porodnice/na gyndu na kontrolu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
27.1.21 19:58

No klasika, poznají se tak, že si dáš teplou vanu či sprchu a poslicky přejdou. Pokud nepřejdou nebo se zhorší, tak je to k odjezdu do porodky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
27.1.21 20:28
@Hermio píše:
No klasika, poznají se tak, že si dáš teplou vanu či sprchu a poslicky přejdou. Pokud nepřejdou nebo se zhorší, tak je to k odjezdu do porodky.

Ve 30tt je blbost rozjizdet porod sprchou ci vanou. At radsi jede do te nemocnice. Ted se spis bude jeste zastavovat nez vyvolavat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
28.1.21 22:25

Ahoj, poslicci jsou kontrakce u kterých se neotviras - tělo není připraveno - tak jsem to pochopila potom co jsme jeli s kontrakcema na kontrolu do nemocnice. Bolelo to jako kontrakce při porodu, musela jsem to prodychavat a zatnout se než to přešlo, podle mě něco jiného než menstruační bolesti a horka sprcha mi s tím nic neudělala, poslední dva dny před porodem jsem je měla co půl hodiny. 2× jsme byli v nemocnici a ti ze je to slabé a nejsem otevřená a poslali mě domu, ale kdybys měla divny pocit jdi k Dr. minimálně se uklidnis jak já 😂 na po3 už si mě v nemocnici nechali byla jsem otevřená na 6cm 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat