Jak přibrat když je mi 18 a vždy jsem byl hubený

Anonymní
18.5.20 13:51

Jak přibrat když je mi 18 a vždy jsem byl hubený

Začnu asi takhle jsem kluk je mi 18.Měřím 172cm a vážím 50kg někdy 49kg. Ať se snažím jak chci tak nemůžu přibrat nelíbí se mi to jsem nechutně hubenej a nevím jak přibrat. Chtěl bych tak 65-70. Potrebuju poradit co jíst nebo pít abych přibral. Myslím že jím docela hodně tak nevím kde je chyba?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
18.5.20 13:53

A u dr si byl? To budes mit spíš hormonálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54605
18.5.20 13:55

Napred bych sla k Dr., sousedovic mlade je a bylo vzdy velmi hubene a mel fleky ve tvari. Chudokrevny. Zjistilo se, ze ma alergii na mleko.
Takze upravit jidelnicek. Ted jsem ho videla po mesicich, ze studuje jinde. A vypadal lip, zdraveji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 13:58

Já v 17ti letech vážila 57kg na 178cm. Zjistily mi chudokrevnost..váhala letěla pak nahoru na 70kg. :nevim:
Zkusila bych lékaře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 13:59

Byl ale řekla mi něco v tom smyslu že jsem asi ectomorf a že to moc nepůjde. Ale že když budu jíst zdravě tak třeba přiberu ale já sem začal jíst zdravě a dnes jsem se vážil a mám 48,7 takže mi to od ní moc nepomohlo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 14:08

No ale jako moc nechápu jak přibrat zdravě když se ze zdravé stravy hubne?

• Citovat
  • Nahlásit
Marlyndaimon
18.5.20 14:11

Musis jist ve vetsim mnozstvi a pravidelne ale vetsi porce, je to narocnejsi nez hubnuti.

• Citovat
  • Nahlásit
182
18.5.20 14:14

Ahoj, po 30 letech se to vetsinou zmeni. Budes si muset chvili pockat :) Chlapi to tak maji…
Jedinne reseni je udelat si specialni jídelníček. Mozna jit i za nutricni poradkyni, at ti ho usije na míru.. To pribirani chce disciplinu a odříkání. Da se i zhubnout zdravě neboj.. Mam plno kamosu, sama šlacha a behem roka to byly ramba.. A to cvicili a zdrave jedli… Jde to. Nepis na emimino a googli, zajdi za nejakou terapeutkou a jdi do toho naplno! Jinak to nepujde. Tve záda ti jednou podekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
18.5.20 14:20
@Anonymní píše:
No ale jako moc nechápu jak přibrat zdravě když se ze zdravé stravy hubne?

Tak jdi k odbornikovi a nech si sestavit jidelnicek, zdravé jidlo neni jen na hubnutí. Pokud jsi zdravotně ok, tak prostě děláš něco špatně v tom jídle. Co pohyb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
18.5.20 14:20

Ahoj.. Mě je 27 let, 162cm a moje váha se drzi na 40kg už asi 10 let :mrgreen: základní testy u Dr mám i alergo a jsem úplně zdravá.. Mě doktor řekl, že jsem prostě člověk co má papír na to, že je hubený :mrgreen: Asi 2 roky zpátky jsem zkoušela střídavě pít nutridrinky (dráha záležitost), před spaním krupicovou kaši, různé jogurtove nápoje (jako třešničkou po hlavním jídle).. Dokonce jsem jeden čas pila sacharidove nápoje (cca 500,– na měsíc)..! nic nezabralo.. Jim menší porce ale vícekrát denně. Sežeru téměř vše, nevybírám si.. A jsem masožrout., sladkému moc nedávám ale čokoládové u dortu neodolám :mrgreen: Kdysi mi někdo doporučil pít každý den Sunar ale kazí to zuby, tak jsem to ani nezkoušela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 14:21

No a Mamka mi dneska objednala nutridrink že se po tom přibere tak snad to zabere nevím jakou to má chuť ale kdyby to bylo hnusný tak to stejně zkusím potřebuju přibrat a zkusím opravdu cokoli kdyby kohokoli něco napadlo tak bych byl moc vděčný tak pořebuju 10kg do prázdnin.

• Citovat
  • Nahlásit
626
18.5.20 14:22
@Kriss Tina píše:
Tak jdi k odbornikovi a nech si sestavit jidelnicek, zdravé jidlo neni jen na hubnutí. Pokud jsi zdravotně ok, tak prostě děláš něco špatně v tom jídle. Co pohyb?

Někdy je i sestavený jídelníček k ničemu :nevim: při 3 směnném provozu není šance dodržovat pravidelně jídlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
18.5.20 14:23
@Anonymní píše:
No a Mamka mi dneska objednala nutridrink že se po tom přibere tak snad to zabere nevím jakou to má chuť ale kdyby to bylo hnusný tak to stejně zkusím potřebuju přibrat a zkusím opravdu cokoli kdyby kohokoli něco napadlo tak bych byl moc vděčný tak pořebuju 10kg do prázdnin.

Je to výborné, hlavně čokoládové :mrgreen: je to jako Müller nápoj, jestli máš rád :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 14:32

Mám jídelníček od nutriční terapeutky a po 3 měsících mám furt stejnou váhu a jsem zoufalý protože i doktorka říkala že to nepujde že mám hubenou celou rodinu ale už jsem i googlil ale všude je jenom hubnutí jak zhubnout diety no a když jsem jedl tu stravu o dr tak toho na me bylo moc toho jídla opravdu kvanta ale jedl jsem správně furt jsem jedl a jedl ale žádný pokrok

• Citovat
  • Nahlásit
276
18.5.20 14:58

Už jsem to psala, ale příspěvek se nevložil. :? Doporučím posilovnu, cviky na budování svalů (větší zátěže méně opakování) a popíjet drinky s bílkovinami a sacharidy, které tam míchají. Musí tam být ty sacharidy! Dodá to energii na cvičení a člověk po cvičení přibere (nejen na špek). Já bývala hubená žoužel a tohle mi krásně pomohlo. Poradil mi trenér v posilovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat