Kost v krku nebo čep?

18.5.20 06:07

Kost v krku nebo čep?

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Brala jsem antibiotika sumamed, po domů 3 dnů na anginu (streptokok). Po dobrání mi ale stále nebylo ok. Pak to ale přestalo a teď se objevilo to, že mám pocit něčeho uvízlého v krku. V ten den jsem jedla pouze kuřecí burger, kde bylo maso namlete. Když se podívám do krku vidím takové malé čepy a zdureni..ne úplně na mandlích ale spíš za. Více v krku. Prosím o rady co by to mohlo být. Bolí pri polykani a jídle. Cítím tam jakobych tam opravdu něco měla. Můžou to být ty čepy nebo co?
Děkuji za rady. Lékaři dneska zavolám, ale spíše potřebuju uklidnit. Psychika dělá svoje ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.20 06:08

Nemohl by jste prosím poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7586
18.5.20 06:13

Zajdi na ORL, kost je vyloučená, nejspíš tlačí zduřelá mandle plná hnisu, proto bolest a pocit uvízlého v krku. ATB na 3 dny je nanic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 06:15

@pannda
Také si myslím, že by to mohl být čep ale spíše to mám fakt až za mandlí. Je to možné? Je to opravdu taková pichlava bolest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
18.5.20 12:10

@Martina4555 tohle jsou normální projevy angíny. Zajdi si na ster znova, ale předpokládám, že antibiotika ti nezabrala, tak bude muset lékař buď změnit a nebo brát delší dobu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
18.5.20 12:13

@pannda sumamed je sice na 3 dny, ale v těle se uvolňuje a léčí dalších 5-7dni… Tady bych řekla, že nebyl dobře zvolen…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 20:34

@misicka0607 @misicka0607 @pannda
Tak jsem byla na stěrech a streptokok v pořádku, ještě mi udělal testy, jestli by to náhodou nemohla být mononukleoza. Ale na výsledky musím počkat. Každopádně do krku se mi jen tak podíval a nic k tomu neřekl. Nevím moc co si myslet, pořád počítat bolest na jedné straně v krku. Je to hrůza :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama