Jak reklamovat u České pošty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 10:55
Jak reklamovat u české posty

Ahoj, pred vanoci jsem odesilala balík pres ceskou postu. Pani ktere jsem balík posilala, penize odeslala z posty pres postovni poukazku. Jelikoz bylo pred vanoci nepockala jsem, az se mi penize připíši. Pani mi poslala ofoceny kontrolni ustrizek s razitkem, ze opravdu poslala. Nicmene dodnes mi penize nedorazily, sla jsem na postu a tam jsme si vsimli, ze pani špatně vyplnila moje cislo uctu. Dá se nějak těch peněz dopatrat, kdyby teoreticky paní delala mrtveho brouka? Protože reklamaci musí pry jit udelat ta paní, protože ma orazitkovany ustrizek. Dekuji za reakce.

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 7164 příspěvků 03.01.18 10:58

Ahoj, s tím jako příjemce bohužel nic nezmůžeš. Reklamace musí skutečně řešit odesílatel.

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 03.01.18 11:54

Skočila jsi na klasický špek. Vsadím se, že to číslo účtu bude její :potlesk:
Ber to jako ponaučení :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 12:14
@mdvorak píše:
Skočila jsi na klasický špek. Vsadím se, že to číslo účtu bude její :potlesk:
Ber to jako ponaučení :*

Cislo uctu je moje, akorat blbě napsané viděla jsem to :roll:

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 03.01.18 12:18

Ano, reklamovat musi ona s ustrizkem. Ale jestli to nebyl podvod, jak pise @mdvorak, treba se jen o cislo upsala a bude ochotna reklamaci pro tebe udelat, pujde to myslim na vrub pracovnice posty, u ktere to pani odesilala. Ta ma povinnost zkontrolovat shodnost udaju na hlavnim dile a ustrizku poukazky. :think:

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 03.01.18 12:45

Pokud bylo trochu stesti v nestesti a dane cislo uctu neexistuje, najde odesilatelka ve schrance vyzvu, aby si penize vyzvedla na poste. Hned je muze odeslat spravne, akorat znovu zaplati poukazecne. Pokud ucet existuje a posta ji nic nevrati, plati, co jsem psala vyse. Smerodatne je cislo uctu na ustrizku (tam musi byt spravne napsane) a posta tam penize musi dorucit. Odpovida bohuzel pracovnice, u ktere byla Pk podana.
Pokud se teda zasadne nezmenila pravidla, za dobu, co jsem z posty pryc. :kytka:

joli31
Kecalka 257 příspěvků 03.01.18 16:21

Ahoj, jestli to dobře chápu, na kontrolním ustřižku bylo špatně Tvé číslo učtu. Ale ono mohlo být špatně i na hlavním dílu. A pokud učet neexistuje, peníze se vrací odesílateli. Já bych si tipla, že je to podvod.
Každopádně reklamovat musí odesílatel, pošta dá vědět, na jaký učet peníze vyplatily.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama