Jak reklamovat u České pošty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 10:55
Jak reklamovat u české posty

Ahoj, pred vanoci jsem odesilala balík pres ceskou postu. Pani ktere jsem balík posilala, penize odeslala z posty pres postovni poukazku. Jelikoz bylo pred vanoci nepockala jsem, az se mi penize připíši. Pani mi poslala ofoceny kontrolni ustrizek s razitkem, ze opravdu poslala. Nicmene dodnes mi penize nedorazily, sla jsem na postu a tam jsme si vsimli, ze pani špatně vyplnila moje cislo uctu. Dá se nějak těch peněz dopatrat, kdyby teoreticky paní delala mrtveho brouka? Protože reklamaci musí pry jit udelat ta paní, protože ma orazitkovany ustrizek. Dekuji za reakce.

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 03.01.18 10:58

Ahoj, s tím jako příjemce bohužel nic nezmůžeš. Reklamace musí skutečně řešit odesílatel.

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 03.01.18 11:54

Skočila jsi na klasický špek. Vsadím se, že to číslo účtu bude její :potlesk:
Ber to jako ponaučení :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 12:14
@mdvorak píše:
Skočila jsi na klasický špek. Vsadím se, že to číslo účtu bude její :potlesk:
Ber to jako ponaučení :*

Cislo uctu je moje, akorat blbě napsané viděla jsem to :roll:

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 03.01.18 12:18

Ano, reklamovat musi ona s ustrizkem. Ale jestli to nebyl podvod, jak pise @mdvorak, treba se jen o cislo upsala a bude ochotna reklamaci pro tebe udelat, pujde to myslim na vrub pracovnice posty, u ktere to pani odesilala. Ta ma povinnost zkontrolovat shodnost udaju na hlavnim dile a ustrizku poukazky. :think:

AlenaPi
Stálice 66 příspěvků 03.01.18 12:45

Pokud bylo trochu stesti v nestesti a dane cislo uctu neexistuje, najde odesilatelka ve schrance vyzvu, aby si penize vyzvedla na poste. Hned je muze odeslat spravne, akorat znovu zaplati poukazecne. Pokud ucet existuje a posta ji nic nevrati, plati, co jsem psala vyse. Smerodatne je cislo uctu na ustrizku (tam musi byt spravne napsane) a posta tam penize musi dorucit. Odpovida bohuzel pracovnice, u ktere byla Pk podana.
Pokud se teda zasadne nezmenila pravidla, za dobu, co jsem z posty pryc. :kytka:

joli31
Kecalka 319 příspěvků 03.01.18 16:21

Ahoj, jestli to dobře chápu, na kontrolním ustřižku bylo špatně Tvé číslo učtu. Ale ono mohlo být špatně i na hlavním dílu. A pokud učet neexistuje, peníze se vrací odesílateli. Já bych si tipla, že je to podvod.
Každopádně reklamovat musí odesílatel, pošta dá vědět, na jaký učet peníze vyplatily.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >