Reklama

Jak rychle otěhotnět?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartiinkaD.
Stálice 78 příspěvků 09.10.18 16:12
Jak rychle otěhotnět?

Zdravím. Holky chci se zeptat, hlavně vás co máte zkušenosti se snažením se o miminko, máte nějaké tipy jak to urychlit? Co děláte, nebo co jste dělali aby se výsledky snažení dostavily co nejdříve? Třeba nějaké polohy při milování, nebo co jíte a tak… Zkoušeli jsme s přítelem počítat plodné dny, ale nakonec nám to přišlo takové svazující, něco jako kdyby jsme si dělali z milování povinnost. :zed: Sice se snažíme teprve krátce, ale z určitého důvodu bych potřebovala otěhotnět co nejrychleji, takže uvítám jakoukoli radu.. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 121 příspěvků 09.10.18 16:15
@MartiinkaD. píše:
Zdravím. Holky chci se zeptat, hlavně vás co máte zkušenosti se snažením se o miminko, máte nějaké tipy jak to urychlit? Co děláte, nebo co jste dělali aby se výsledky snažení dostavily co nejdříve? Třeba nějaké polohy při milování, nebo co jíte a tak… Zkoušeli jsme s přítelem počítat plodné dny, ale nakonec nám to přišlo takové svazující, něco jako kdyby jsme si dělali z milování povinnost. :zed: Sice se snažíme teprve krátce, ale z určitého důvodu bych potřebovala otěhotnět co nejrychleji, takže uvítám jakoukoli radu.. :)

Tak taková rada neexistuje. Někdo se snaží x let, někdo je chytlavý na první žďuch. Zalezi jak si lidi sednou a jestli není někde problém. Že potřebuješ otěhotnět hned tak to ti nikdo nepomůže.

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 09.10.18 16:15

Hele to nějakejma polohama asi neovlivnis. Já jedla akorát listovku a když sme se snažili tak to nešlo a jak sme to přestali hrotit tak se hned zadarilo. Takže klid, užívejte si a nemysli každou vteřinu na to že chceš otěhotnět, když tomu dáš volný průběh většinou se zadaří dřív.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:17

Známí souložili 2× denně celý měsíc a vyšlo jim to.

Adulka24
Závislačka 4995 příspěvků 09.10.18 16:17

Tak takovou radu chci taky :mrgreen: :mrgreen: snazim se rok a pul :roll: :mrgreen:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 09.10.18 16:19

Hlavně to neřešit a neplánovat si, kdy…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 09.10.18 16:39
@MartiinkaD. píše:
Zdravím. Holky chci se zeptat, hlavně vás co máte zkušenosti se snažením se o miminko, máte nějaké tipy jak to urychlit? Co děláte, nebo co jste dělali aby se výsledky snažení dostavily co nejdříve? Třeba nějaké polohy při milování, nebo co jíte a tak… Zkoušeli jsme s přítelem počítat plodné dny, ale nakonec nám to přišlo takové svazující, něco jako kdyby jsme si dělali z milování povinnost. :zed: Sice se snažíme teprve krátce, ale z určitého důvodu bych potřebovala otěhotnět co nejrychleji, takže uvítám jakoukoli radu.. :)

Asi to tak moc neplanovat. Ve sve dobe pred hodne lety jsme prestali praktikov.prerus sex a rekli si..mohli bysme mit mimco, zkusime to na ostro uz kludne nyni, stejne to bude jeste ix let trvat, jeste dame dovolenou aa..nedali nic, vyslo to hned napoprve. Byla jsem z toho tenkrat spatna, nechtela jsem to tak brzy, ze uz to nemohu zmenit, tu obrovskou zodpovednost, zmenu, takze kdyz jsem pak tacala krvacet tak mi to ani nevadilo,vze treba potratim, ale ditko se drzelo a az pak jsem se zacala opravdu tesit..ne vsechny jsou nadsene od zacatku..takze bud v klidu a nesoustred se na to tak..

lachtanice86
Kelišová 6026 příspěvků 09.10.18 16:46

Taková ráda není. Někomu to vyjde hned, někdo si musí počkat, někdo se nedočká. A jestli máš nějaké důvody tvoje tělo nezajímá. Čím vic se budeš stresovat, tím to bude horší.

Tichošlápek
Extra třída :D 10084 příspěvků 09.10.18 16:51

Pokud to potřebuješ rychle, tak si tu ovulaci dal hlidej. Však to manžel nemusí vědět. Jídlo ani polohy ti nepomohou, musíte se proste trefit do ovulace a mít kliku. Uvádí se 16% šance v jednom cyklu při milování v době ovulace.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 09.10.18 16:55

Ja jsem cvicila hormonalni jogu, aby se mi prodlouzil prilis kratky cyklus. Cvicila jsem fakt peclive kazdy druhy den. No a zafungovalo to necekane rychle - cyklus se mi prodlouzil na devet mesicu minimalne :mrgreen:
Od te doby jsem slysela z vice stran, ze nekdo po horm. joze otehotnel. Za zkousku to stoji ;)

Prtulak
Kecalka 203 příspěvků 09.10.18 16:56

@MartiinkaD. Jak říkali holky tady, rada moc není, nemyslet na to. Ale z mnoha a mnoha zkušenosti to vyjde tehdy, když zrovna ten měsíc s tím člověk „nepočítá“…třeba když jsou nějaké oslavy a člověk pije jak duha i když na alkohol za celý rok ani nekoukne. Tím nenavadím k notorismu, ale jen poukazuju, že čistá hlava dělá hodně. :lol:

Bubla_Bučková
Závislačka 3450 příspěvků 09.10.18 17:00

Zkus kapky gynex a sex obden :palec:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 09.10.18 17:07

Taky jsem to potřebovala rychle nez přijde nástup do práce po první rodičovské..zkusila jsem měřit bazalku, ovu testy, podpurne prostředky, gely, gynex, ležet po styku, prstíková metoda, zkoušela jsem vubec nic nedelat, proste se na to neupinat a představte si co se stalo..nic :D A tak si už dva roky vesele makám :lol:

Simona_Kooli
Kecalka 101 příspěvků 09.10.18 17:42

Neexistuje. Existuje X podpurnych prostredku X babskych rad , ale bohuzel nic neni jiste. Takze proste jenom cekat a zit jako doposud. Pokud mozno moc se nad tim nepozastavovat kazdy mesic kdyz prijde MS . Nam to malem znicilo manzelstvi :roll:

MartiinkaD.
Stálice 78 příspěvků 09.10.18 19:13
@lilith1 píše:
Asi to tak moc neplanovat. Ve sve dobe pred hodne lety jsme prestali praktikov.prerus sex a rekli si..mohli bysme mit mimco, zkusime to na ostro uz kludne nyni, stejne to bude jeste ix let trvat, jeste dame dovolenou aa..nedali nic, vyslo to hned napoprve. Byla jsem z toho tenkrat spatna, nechtela jsem to tak brzy, ze uz to nemohu zmenit, tu obrovskou zodpovednost, zmenu, takze kdyz jsem pak tacala krvacet tak mi to ani nevadilo,vze treba potratim, ale ditko se drzelo a az pak jsem se zacala opravdu tesit..ne vsechny jsou nadsene od zacatku..takze bud v klidu a nesoustred se na to tak..

Když ale ono to u nás moc nejde, to neplánovat. Přítel je o dost starší než já, takže u nás hraje roli každý měsíc, týden… Aby pak s kočárkem nevypadal spíš jako děda než jako tatínek, že jo.. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >