Šílím nebo jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Levandule8
Nováček 2 příspěvky 09.10.18 15:21
Šílím nebo jsem těhotná?

Ahoj děvčata, neví jestli to patří právě zde, ale už z toho šílím? Už dlouho si přeji miminko, ale s přítelem máme na to odlišné názory, on chce, ale pořád má čas a mi už tady ta odpověď leze na nervy. Už od začátku mám problémy s měsíčky, pořád mám zpoždění, dostávám buď injekce a nebo beru i proveru, jelikož po antikoncepci mám silné migrény, tak ji už neberu. Teď asi týden, se cítím divně, dva dny jsem měla nechutenství, že mi bylo až na zvracení, a jedla jsem jen suchary, pak se to obrátilo, včera jsem snědla skoro vše na co jsem měla pomyšlení, taky mám velkou potřebuji jíst ke všemu slanému kečup, což u mě není normální. Střídají se mi chutě a nálady, i přítel dokonce potvrdil, že se mi zvětšila prsa a je mi celkově tak divně a už nevím čemu to mám přirovnat. Jsem silnější postavy, tak že na váze to nepoznám. S přítelem používáme kondom, tak že těhotná nejsem,asi.Test si zatím dělat nechci, jelikož to vždy dopadne, že nic a to mě trochu mrzí. Mívám tyto stavy občas, ale teď se mi to prostě zdá jiné, tak nevím, jestli fakt už neblázní, z toho všeho. Děkuji za případnou odpověď. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 09.10.18 15:25

@Levandule8 pořád dokola. Pokud byl styk může být těhotenství. Pokud je cca 14dnu od styku udělej test. Není nic jednoduššího

Valkýra88
Kecalka 107 příspěvků 09.10.18 15:26

No jinak nez testem nebo navstevou u gynekologa to asi nepoznas :lol: . Ale muze to byt i psychikou. :mavam:

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 15:27

Tak když používáte kondom je trochu kravina si dělat test. :D a být pak zklamaná.
No tak čistě teoreticky: nemohl se kondom protrhnout? A jak dlouhé zpoždění je ??

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 09.10.18 15:33

Bez testu to asi nezjistíš :roll:

Levandule8
Nováček 2 příspěvky 09.10.18 15:33

Asi to bude tou psychikou, já nepsala, že mám teď zpoždění, ale že ho mívá a to často, jenom ty příznaky jsou mi divné. Tak jsem chtěla vědět, jestli to někdo neměl taky a s těhotenstvím to vůbec nesouviselo.

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 15:38

@Levandule8 no ale takové silné příznaky před ms.. To je blbost. Buď zkus test nebo se hoď do klidu a uvidíš že ms normálně přijde..

finduska
Extra třída :D 14029 příspěvků 09.10.18 15:43

Já si tak říkám,jestli je skutečně nutné každý den zakládat x diskuzi na téma Jsem těhotná? :think: :think: co takhle oživovat?popřípadě přispět do jiné stejne diskuze jen s jiným názvem?

Uživatel je onlineTerezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 15:47

Hele, ty příznaky fakt nic znamenat nemusí. Já mám 2 děti a jedla jsem furt stejně jako před otěhotněním. Neměla jsem nikdy žravou, ani jiné chutě. Ani jsem nebyla náladová. A ani se mi nezvětšila prsa. Udělej si test a uvidíš ;)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 09.10.18 15:55
@Levandule8 píše:
Ahoj děvčata, neví jestli to patří právě zde, ale už z toho šílím? Už dlouho si přeji miminko, ale s přítelem máme na to odlišné názory, on chce, ale pořád má čas a mi už tady ta odpověď leze na nervy. Už od začátku mám problémy s měsíčky, pořád mám zpoždění, dostávám buď injekce a nebo beru i proveru, jelikož po antikoncepci mám silné migrény, tak ji už neberu. Teď asi týden, se cítím divně, dva dny jsem měla nechutenství, že mi bylo až na zvracení, a jedla jsem jen suchary, pak se to obrátilo, včera jsem snědla skoro vše na co jsem měla pomyšlení, taky mám velkou potřebuji jíst ke všemu slanému kečup, což u mě není normální. Střídají se mi chutě a nálady, i přítel dokonce potvrdil, že se mi zvětšila prsa a je mi celkově tak divně a už nevím čemu to mám přirovnat. Jsem silnější postavy, tak že na váze to nepoznám. S přítelem používáme kondom, tak že těhotná nejsem,asi.Test si zatím dělat nechci, jelikož to vždy dopadne, že nic a to mě trochu mrzí. Mívám tyto stavy občas, ale teď se mi to prostě zdá jiné, tak nevím, jestli fakt už neblázní, z toho všeho. Děkuji za případnou odpověď. :)

Z priznaku to fakt nepoznas :roll: kolik ti je? Vzdyt je to furt dokola :roll:
Bud si udelej test nebo jdi k doktorovi. Co jako chces slyset. :roll:

Kukacka123
Závislačka 2506 příspěvků 09.10.18 16:01

@Levandule8 pokud spravne pouzivate kondom, sance je miziva (pokud nepraskl ci sennestala jina nehoda)…priznaky mohou mit psychicky raz a taky mohou souviset s PMS. Udelej test nebo zajdi na krev jako samoplatce. Je to tu opravdu porad dokola ;)

rozand
Závislačka 3464 příspěvků 09.10.18 16:08

A kdybys byla hubená, co bys prosimtě jako ještě před vynecháním ms měla poznat na váze? 8o 8o 8o

srpen89
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 09.10.18 16:09
@Levandule8 píše:
Asi to bude tou psychikou, já nepsala, že mám teď zpoždění, ale že ho mívá a to často, jenom ty příznaky jsou mi divné. Tak jsem chtěla vědět, jestli to někdo neměl taky a s těhotenstvím to vůbec nesouviselo.

Takze ty jeste ani nemas zpozdeni a premyslis o tehotenstvi ? :roll: To jako myslis, ze jsi tehotna jak dlouho ? 2,3,4 dny ? :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 09.10.18 16:13

Dej si dokupy telo. Neni normalni mit takove stavy. A sorry, do vaginy ti od monitoru nevidime.

Anetk_a_cz
Nováček 1 příspěvek 09.10.18 16:16

Psychika dělá hrozně moc. Bojím se, že budeš zklamaná, ale pokud nemáš zpožděnít, tak si spíš příznaky vsugerováváš. Hlava dokáže oddálit mestruaci stejně jako způsobit ranní nevolnosti. Navíc by bylo příliš brzy na to, abys něco poznala. Po oplodnění trvá, než se vajíčko zahnízdí a pak několik dní, než začnou vznikat hormony, které to ovlivňují. Udělej si test a dej vědět. Ale i na ten může být ještě brzy. Držím palce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >