Konečně jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
trzkhrbbska
Nováček 10 příspěvků 09.10.18 14:12
konečně jsem těhotná

Ahoj holky, tak konečně po dlouhém snažení budu máma :))) ten pocit štěstí popisovat nemusím, každá ho znáte… :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 14:25

Ne každá ;) jinak gratuluji :kytka:

ARLenochovi
Nováček 2 příspěvky 09.10.18 14:25

Moc moc moc gratulujeme :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 09.10.18 14:27

@trzkhrbbska v kolikatem tt si? Já o to několikrát přišla v prvním trimestru. Jednou dokonce ve 12tt. Gratuluji ale z vlastní zkušenosti říkám, jisté to bude až budu mít malou v ruce

Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 09.10.18 15:08
@trzkhrbbska píše:
Ahoj holky, tak konečně po dlouhém snažení budu máma :))) ten pocit štěstí popisovat nemusím, každá ho znáte… :srdce:

Gratuluji, moc Ti to přeji :srdce: :kytka:

Celina
Závislačka 3639 příspěvků 09.10.18 15:37
@lachtanice86 píše:
@trzkhrbbska v kolikatem tt si? Já o to několikrát přišla v prvním trimestru. Jednou dokonce ve 12tt. Gratuluji ale z vlastní zkušenosti říkám, jisté to bude až budu mít malou v ruce

teda promiň, ale tohle je povzbuzení :roll:
I když věřím, že to bylo těžké, takové varování, co jen ublíží mi přijde zbytečný :think:

trzkhrbbska
Nováček 10 příspěvků 09.10.18 15:40
@Celina píše:
I když věřím, že to bylo těžké, takové varování, co jen ublíží mi přijde zbytečný :think:

souhlasím,dost ve mě hrklo..

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 09.10.18 15:44
@Celina píše:
I když věřím, že to bylo těžké, takové varování, co jen ublíží mi přijde zbytečný :think:

neni to zbytecny, je to realny. navic nechapu, jak muze napsat, ze to KAŽDÁ ví, jaky je to pocit. to je docela arogantní.

trzkhrbbska
Nováček 10 příspěvků 09.10.18 15:45
@debra.morgan píše:
neni to zbytecny, je to realny. navic nechapu, jak muze napsat, ze to KAŽDÁ ví, jaky je to pocit. to je docela arogantní.

myslela jsem každá máma. Ale chapu, ze se tu najdou zensky, ktery si na tom proste najdou svoje ;)

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 09.10.18 15:46
@trzkhrbbska píše:
myslela jsem každá máma. Ale chapu, ze se tu najdou zensky, ktery si na tom proste najdou svoje ;)

jo třeba ty, ktere deti chcou a mit nemuzou. promin, ale s takovyma nazorama di do riti.

rozand
Závislačka 3482 příspěvků 09.10.18 15:47
@Celina píše:

Nemyslím si, že to jen ublíží. Myslím, že kdyby všichni nedělali, že se to neděje, třeba by to pak nebylo tak šokující a tolik žen by se necítilo, že jsou špatné, když se jim to stane. Mně o svých ZT a potratech mé blízké příbuzné řekly až ve chvíli, kdy jsem sama o dítě přišla. Neměla jsem předtím vůbec tušení, jak častá věc to je.

Už to, že dotyčná má pocit, že má vyhráno, když otěhotněla, podle mě ukazuje, že není zrovna informovaná o tom, jak velká jsou rizika v prvním trimestru :nevim: .

rozand
Závislačka 3482 příspěvků 09.10.18 15:49
@trzkhrbbska píše:
myslela jsem každá máma. Ale chapu, ze se tu najdou zensky, ktery si na tom proste najdou svoje ;)

Najdou svoje? Jsou tu témata plná žen, které na děti čekají roky až desetiletí :roll: .

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 09.10.18 15:55
@rozand píše:
Nemyslím si, že to jen ublíží. Myslím, že kdyby všichni nedělali, že se to neděje, třeba by to pak nebylo tak šokující a tolik žen by se necítilo, že jsou špatné, když se jim to stane. Mně o svých ZT a potratech mé blízké příbuzné řekly až ve chvíli, kdy jsem sama o dítě přišla. Neměla jsem předtím vůbec tušení, jak častá věc to je.Už to, že dotyčná má pocit, že má vyhráno, když otěhotněla, podle mě ukazuje, že není zrovna informovaná o tom, jak velká jsou rizika v prvním trimestru :nevim: .

Souhlasim…

Tez mam za sebou SP na konci 5tt a pak ZT v 17tt s vyvolavanym potratem…a vubec jsem nevedela, kolik blizkych i znamych lidi kolem me si necim podobnym taky proslo :nevim: melo by to byt zname, ze to neni jen tak a jen otehotnet neni vyhra…to je teprve zacatek…a jak pise @lachtanice86 , taky jsem si byla vsim jista, az jsem malou mela v naruci :srdce: (nemluve o tom, ze mohou nastat problemy u porodu nebo i potom, ale to uz jsou dalsi veci) ;)

Zakladatelko, samozrejme ti preju, at to dobre dopadne :kytka:

debra.morgan
Závislačka 4224 příspěvků 09.10.18 16:00

@Kukacka123 znama mi rikala, ze pry kazda druha zena zazije SP. statistiku jsem nehledala ale rekla bych, ze to je klidne pravdive tvrzeni.

jako jedna vec je byt tehotna, ale proboha nohama na zemi aspon do konce prvniho trimestru.

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 09.10.18 16:07

@debra.morgan taky jsem to kdesi cetla…kolikrat o tom dotycna ani nevi, kdyz se nesnazi a netestuje. Taky tomu celkem verim.

A souhlasim. Vzdyt v dnesni dobe je snad vsude psane, ze prvni trimestr je zlomovy + pro nas treba i 1. screening. My pak cekali hodne dlouho, nez jsme to rekli znamym - az nekdy kolem 17-18tt tusim, jen rodice to vedeli. A male jsou skoro 4 mesice :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >