Jak se chovat po potratu?

10
6.7.21 14:00

Jak se chovat po potratu

Krásný den všem ženám 💐
Chtěla bych se zeptat jsem týden po ukončení těhotenství ve 21.t z důvodu komplexní vady srdíčka. (Nedovyvinute srdíčko, neslučitelné se životem).
Měla jsem vyvolání potratu a revizi, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti s nějakými bylinkami na zotavení Dělohy a těla celkové. Četla jsem o kontryhelku, ale nevím jestli můžu pit po revizi a potratu.
Jsem v šestinedělí. Vše dodržujeme jak máme. Krvácení jsem měla prvních pár dní, potom chvíli klid a dnes opět krvácení začalo.
Bylo to moje první těhotenství, kdy jsem se do toho stavu a miminka zamilovala až po uši.
Dnes mi přišly výsledky z moči. Bakterie tam jsou, jsem ale bez příznaků nějakého zánětu. Chci se zeptat jestli nemáte někdo stejnou zkušenost.
Děkuji mockrát :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21660
6.7.21 14:04

Je mi to moc líto, zažila jsem to samý. Nech si v lékárně namíchat čaj z kontryhele, třezalky a řebříčku, pije se jeden šálek denně. Pomáhá to na regeneraci dělohy po porodu a revizi. Mám to vyzkoušeno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
6.7.21 14:06

Mrzí mě, že tě to potkalo. U mě to bude v září rok co jsem v tom samém týdnu porodila a taky musela pod narkozou na docisteni. Já jsem nechala tělo ať se s tím popere samo. Mě dali antibiotika automaticky preventivně. Na kontrole za cca 10 dní mi dr říkal, že se děloha vrací pěkně sama. Asi bych do sebe nic necpala a počkala na kontrolu co ti řekne dr. Popřípadě bych se zeptala jeho jestli je dobre něco brát. Mě dal tehdy železo a vitamín D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.7.21 14:17

@Janli Děkuji mockrát! Mám stále naději že budeme mít zdravé miminko, že na nás prostě čeká a najde si nás.
Chci svoje tělíčko co nejvíce připravit.
:andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.7.21 14:19

@Klara0225 děkuji moc!
Chci pro svoje tělo udělat jen to nejlepší, ale zase mám strach abych mu neublížila. Raději proberu s Dr.
Furt máme naději a věříme ve zdravé miminko, takže chci udělat maximum. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
6.7.21 14:20

@Ireen01 držím place a určitě se dalšího miminka dočkáte brzo a bude zdravé ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.7.21 14:22

@Klara0225 děkuji moc! Věříme a ono to zdravé miminko přijde.
:andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat