Jak se odvodnit

119
15.7.21 11:15

Jak se odvodnit

Krásný dobrý den :)
Ráda bych se zeptala, jak se vám podařilo ze sebe vypudit přebytečnou vodu? 😀 Raději bych zkusila šetrnější varianty, nežli hned brát nějaké prášky, ale případně vyzkouším i ty :) Děkuji za vaše rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18142
15.7.21 11:16
@Noelia_Z píše:
Krásný dobrý den :)
Ráda bych se zeptala, jak se vám podařilo ze sebe vypudit přebytečnou vodu? 😀 Raději bych zkusila šetrnější varianty, nežli hned brát nějaké prášky, ale případně vyzkouším i ty :) Děkuji za vaše rady!

Piji každý den kopřivový čaj (někdy kombinuju s mátou pro lepší chuť). Funguje na mě skvěle a cítím se po něm o kilo lehčí ;) A uber na soli :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
15.7.21 11:27

Já jím ovoce a zeleninu s velkým obsahem vody - teď v létě meloun, jahody, broskve, nektarinky, okurky, ledový salát a tak
A vypiju taky hodně vody :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.7.21 11:32

Skvelej je caj „ODVODNENI“ od Serafinu. Mam problem pri ovulaci. Pokud možno, mne pomaha hodne caje a spanek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11310
15.7.21 11:37

To chceš nějak jednorázově nebo trvale? Na mě funguje vynechat veškeré sacharidy a najet na keto režim (žádné instantní pytlíky, prostě pořádná strava bez sacharidů) a u toho hodně pít, cca 2.-3. den mám pocit, že čůrám na záchodě hektolitry, a tělo výrazně splaskne. Podobný pocit jsem měla po porodech, že jsem ta kila normálně vyčůrala.
Ale samozřejmě s nájezdem sacharidů zase tělo začne vázat víc vody, neber to jako trvalý návod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
15.7.21 12:10

Lymfatické masáže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2162
15.7.21 12:15

No, to je tezky, no. Otazkou je, proc se ti zda, ze jsi zavodnena a kde mas otoky, kdy, a jak velke.

Pokud teda vyloucime vylozene chorobny stav, ledviny, lymfedem, cukrovku a ja nevim co jeste, tak bych se zeptala, jestli mas optimalni hmotnost. Cim jsem tlustsi, tim vice se mi zda, ze zadrzuju vodu.Voda je zadrzovana i pred a pri ms.
Na tyhle vsechny priciny zadny Odvodnovaci caj Baby Radilky fakt nezabere.

Jinak teda omezit sacharidy (zejmena sladkosti, alkohol, pecivo), primerene pit (ani moc ani malo) a dostatecna pohybova aktivita.

Zkratka bohuzel neni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat