Jak se počitá ovulace po potratu

Tesia
26.4.10 12:23

Jak se počitá ovulace po potratu

Ahoj,chtěla jsem se zeptat jak se počíta ovulace po potratu?POkud otěhotním v šestineděli. Zda od dalšího dne po potratu nebo od poslední menstruace ještě před prvním těhotenstvím?? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.4.10 14:48

myslím, že bys měla počkat na menstruaci, přeci jen je lepší když se to vyčistí a v šestinedělí není doporučovaný sex vůbec natož ten nechráněný.

• Nahlásit
  • Citovat
Tesia
26.4.10 17:04

Mě bylo řečeno lékařem že můžeme mit pohlavní styk hned jak mi skončí krvácení,říkal že se máme chránit ale kdyby se podařilo otěhotnět nic se neděje jen bude placenta menší a mimi asi taky. Nevím,zda nejsem těhotná-proto se ptám na plodné dny od kdy se počítají když jsem po potratu a jsem v šestineděli.

• Nahlásit
  • Citovat
9222
26.4.10 22:19

Tesio, cyklus po potratu začneš počítat dnem potratu nebo revize. Ale ovulaci obyčejným spočítáním nezjistíš, protože cyklus po potratu/revizi bývá obvykle delší (až 6 týdnů). To jedině, že bys používala ovutesty nebo si měřila bazální teplotu. Pokud bys otěhotněla, tak by se stáří určilo ultrazvukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tesia
27.4.10 08:05

Děkuji mockrát za odpověd. :wink: doufám,že po revizi nebudeme mít žádné problémy s dalším otěhotněním,a že vše hlavně miminko bude v pořádku,bojím se aby se to znova neopakovalo (genetická vada).

• Nahlásit
  • Citovat
19
28.6.17 12:44
@Tesia píše:
Děkuji mockrát za odpověd. :wink: doufám,že po revizi nebudeme mít žádné problémy s dalším otěhotněním,a že vše hlavně miminko bude v pořádku,bojím se aby se to znova neopakovalo (genetická vada).

Ahoj Tesio…už je to pár let - ale zajímalo by mě, jak jsi dopadla…jsem po revizi (taky kvůli genetické vadě), mám za sebou první MS a už bych se chtěla začít snažit…ale ovu test stále nic neukazuje…:-/ a já bych už tak chtěla… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22189
28.6.17 13:25
@Evissska1 píše:
Ahoj Tesio…už je to pár let - ale zajímalo by mě, jak jsi dopadla…jsem po revizi (taky kvůli genetické vadě), mám za sebou první MS a už bych se chtěla začít snažit…ale ovu test stále nic neukazuje…:-/ a já bych už tak chtěla… :,(

nevím, jestli ti odpoví. Černě vytučněný nick znamená, že je profil zrušen. Jedině že by tu byla pod jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
28.6.17 14:45

@Evissska1 Ahojky! Ja tedy byla po samovolnem potratu bez revize a ovulace se dostavila + - na tri dny stejne. A to i pres zbytkove hcg, klesalo dlouho, uz bylo vyssi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.6.17 12:17

@mikes89 No já už jsem měla asi také vyšší hcg, byla jsem ve 12tt… tak uvidíme…mám koupené ovu testy, už jsem testovala, ale po té druhé čárce ani památky…ještě je asi brzo…zítra by už se ale měla pomalu začít objevovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
29.6.17 13:20

@Evissska1 tak drzim palce :palec: ale bud vytrvala, treba muze ovu prijit pozdeji, ale myslim, ze prijde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.6.17 13:42

@mikes89 děkuji:-) jojo, vytrvalá budu:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama