Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ja mam doma mesicni holcicku…od narozeni kycha, ale vsichni mi tvrdili ze si tak cisti nosanek. Kdyz kojim tak se odtahuje, vzteka se a slysim jak to v ni chrasti. A navic mi prijde ze zacina kuckat. Mate nejake babske rady nebo se navsteve u doktora nevyhnu?
@MartinaEma jsk jdte dopadly? Mame ted doma to stejne tak jestli nejK rada? Prvni 2 dny ji teklo z nodanku s red ji to tam sedi kapu wuixx baby a pak odsaju neco ale tak tezce dycha mam strach aby ji to nekde nesedlo :/