Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dobrý den. Můžete mi prosím poradit. Syn 5 let.nezvladatelny doma i ve školce.vse se mu musí několikrát opakovat a stejně málokdy udělá co se po něm chce. Špatně mluví,chodíme na logopedii. Rád na sebe upozorňuje a je středem pozornosti,proto dělá i ve školce různé blbiny,děti se smějí mu to dělá dobře, občas někoho bouchne,každý den jsme na koberečku. Nechce se nic učit,neumí počítat do 10 ani poznávat barvy. Procvičování logopedie je také vždy s kravalem. Začal chodit v 9.mesicich,od té doby je to neřízená střela. motorický dobry sporty mu jdou.u Dr se jí zatím problém nezdál, spolupracoval, komunikoval ikdyz mu nejde někdy rozumět.doporucila nám jen vitamíny Eye q ,bereme zatím dva měsíce a je teď ještě horší. Ve školce nám řekli ,že počkají do ledna a jestli se trochu neuklidní budeme to muset řešit. Dva roky předtím měl jiné učitelky a problémy byli ale ne tak často jako teď. Nepomáhá ani motivace,výhrůžky,dam mu i na zadek,nic…Občas se i v noci pocurava.