Jak se vám žije v Mostě?

15079
8.4.17 13:57

Jak se vám žije v Mostě?

:mavam:, otázka zní jasně, jak se vám žije v Mostě?

Byla jsem tam několikrát pracovně a to město mě fascinuje, české středohoří je nádherné, opravdu se mi tam líbí, i když lidé mají tohle město spojené hlavně s nepřizpůsobivými a s černým, škaredým městem.
Přítel tam chce dokonce koupit byt, tím, mě fascinoval, na druhou stranu mi to nepřijde jako špatný nápad kvůli ceně bytů.

Náměstí naproti OC Centrál mi přijde opravdu škaredé, ošuntělé, ale jinak se mi tam líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

33969
8.4.17 14:00

@Klopotkova :mavam: :mavam: jezdím se sice do Mostu jenom koupat do bazénu, ale bydlet bych tam nechtěla je takovej špinavej a nevim no ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
8.4.17 14:09

Do Mostu jsem jezdila a mě se to město líbí - jak píšeš takže proč ne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 14:27

My bydlíme v Litvínově a do Mostu bych nešla, i když byty tam jsou opravdu za hezké ceny, mě se prostě nelíbí ty paneláky tam.My tady máme svůj krásnej klidecek v cihlový zástavbě u lesa :)..Ale obchody a tak, ro seženeš všechno, jezdíme nakupovat tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 14:29

Ziju tu od narozeni a pristi rok se pro bezpecnost me rodiny stehuji pryc. Snad pochopite anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
15079
8.4.17 14:33
@Danulinka16 píše:
My bydlíme v Litvínově a do Mostu bych nešla, i když byty tam jsou opravdu za hezké ceny, mě se prostě nelíbí ty paneláky tam.My tady máme svůj krásnej klidecek v cihlový zástavbě u lesa :)..Ale obchody a tak, ro seženeš všechno, jezdíme nakupovat tam.

Litvínov je krásnej, taky jsem tam byla několikrát pracovně, čekala jsem příšerné město, nevím proč, vždy jsem si myslela, že to město je větší a ošklivější, jak píši, mile mě to překvapilo, nežije tam náhodou Šlégr s Královou? Myslím, že jsem to četla na seznamu, ale je to už nějaký pátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 14:45

Ahoj žiju tu od mala, bydlíme ale v lepší části města do mosteckeho sídliště do panelaků, bych nesla ani za nic a je fakt že když jdu do centra tak se mi chce kolikrát :poblion: takže radši nechodím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 14:52

My se pristehovali před 4 lety z Hradce Kralove a uprimne to bylo nejlepší rozhodnuti našeho života. Cihlovy byt 3+kk se da poridit za hubicku, aktivit pro dospele a deti je tu nespocet.. a hory 15 min autem :) A ze tu mame neprizpusobive obcany? Stehovali jsme se z Hradce Kralove..kde tito obcane mají mestske byty v centru města, takze zase takovy rozdil nevidíme. Naopak jsme se zbavili hypotéky na 20 let, 2× rocne jezdime na zahranicni dovolenou..
Vsichni, co za nami postupne prijizdeli, nestacili koukat, o všechno nam Mostecko nabízí:) Za me palec nahoru:D S manželem mame oba prumerne prijmy a na Mostecku se nam zije velmi dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
8.4.17 16:19
@Klopotkova píše:
Litvínov je krásnej, taky jsem tam byla několikrát pracovně, čekala jsem příšerné město, nevím proč, vždy jsem si myslela, že to město je větší a ošklivější, jak píši, mile mě to překvapilo, nežije tam náhodou Šlégr s Královou? Myslím, že jsem to četla na seznamu, ale je to už nějaký pátek.

No Šlégr tady žil, ale teď myslím jsou v Teplicích :)…Je tady klidecek, já to tady mám ráda, ale jak říkám, když potřebuje člověk sehnat boty, oblečení, tak se moc nechyta :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
8.4.17 16:57

Stačí mi když jsme tudy projížděli, nikdy bych tam nebydlela, jsou tam zjevy neskutečný :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15079
8.4.17 17:00
@AnetVV píše:
Stačí mi když jsme tudy projížděli, nikdy bych tam nebydlela, jsou tam zjevy neskutečný :oops:

Píšeš tudy, tak to vyznívá, že tam zrovna jsi - v Mostě a přitom píšeš, že by jsi tam nikdy nebydlela, že tam jsou neskuteční zjevi… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
8.4.17 17:02

@Klopotkova Na to nemám vysvětlení, myslím ze to každej pochopí :D píše se tl tak normálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15079
8.4.17 17:10
@AnetVV píše:
@Klopotkova Na to nemám vysvětlení, myslím ze to každej pochopí :D píše se tl tak normálně

Aha, tak možná v Čechách, já jsem z Moravy a u nás se takto nemluví… :nevim:, jen konstatuji, nechci se hádat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
8.4.17 17:19

Zkus Janov :lol: Tě to krásný město přejde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 17:21

Most je v pohodě, žiju tu celý život a ohrožena se necítím :roll:
Snad v každém městě najdete paneláky a nepřizpůsobivý, záleží na tom, jak to chcete vidět ;)
A to, že nemusíme být celoživotně zadluženi kvůli bydlení, to beru jako bonus. Nechtěla bych mít hypotéku na 20-30 let ;)

Takže ty opovržlivé příspěvky těch, které tudy jednou projely a už rozdávají moudra - to mě fakt baví :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama