Jak se zachovat k dítěti mé kamarádky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9880
15.9.17 15:40

Já bych chodila na hřiště ven, na procházky, ale asi si prostě nesednou.. Ono někdy si nesednou stejně staré děti, a taky je docela velký věkový rozdil..
Třeba náš kluk, když jsme bylina dovolené, tak si pěkně s jedním vyhráli, opravdu jsme o nich pomalu nevěděli, jak si stavili, jezdilina odrážedle atd.. a pak tam byl druhý aprosě bylo vidět, že spolu- néééé.. jenom řev,, dohady..
A musím z druhé strany.. dávala bych pozor, aby malý za nim nechodil a nebboural mu věci a třeba omylem něco neroškubl a tak.. ono někdy tito malý něco zkazí ani neví..a pak to starší řve

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin