Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Já bych chodila na hřiště ven, na procházky, ale asi si prostě nesednou.. Ono někdy si nesednou stejně staré děti, a taky je docela velký věkový rozdil..
Třeba náš kluk, když jsme bylina dovolené, tak si pěkně s jedním vyhráli, opravdu jsme o nich pomalu nevěděli, jak si stavili, jezdilina odrážedle atd.. a pak tam byl druhý aprosě bylo vidět, že spolu- néééé.. jenom řev,, dohady..
A musím z druhé strany.. dávala bych pozor, aby malý za nim nechodil a nebboural mu věci a třeba omylem něco neroškubl a tak.. ono někdy tito malý něco zkazí ani neví..a pak to starší řve