Jak se zbavit modřiny?

422
30.5.20 21:40

Jak se zbavit modřiny?

Ahoj holky,

prosím, asi takový blbý dotaz, ale lze nějak zmírnit modřinu nebo se ji nějak šikovně rychle zbavit? Dneska při nastupování do autobusu jsem se nešikovně praštila o sedačku do kolene/nad koleno a pěkně to bolí a asi se tam vytvoří pořádně velká modřina :zed: mamka mi poradila Hirudoid, tak zítra půjdu koupit, als jestli ještě máte nějaké tipy nebo rady, děkuji! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2046
30.5.20 21:44

Hematokrem od Alpy. Na pohmozdeniny, modřiny, otoky, podvrtnuti a vstřebávání modřin. Muž běhá ultramaratony a ulevuje i od bolesti. Dá se koupit v tetě tam stojí kolem 150kc nebo mívají v lékárně tam je levnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
30.5.20 21:47

Když přišel bývalý přítel dva dny před plesem s monoklem, poradila mi paní v lékárně jakousi mast z kaštanů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
30.5.20 21:52
@pinklady píše:
Když přišel bývalý přítel dva dny před plesem s monoklem, poradila mi paní v lékárně jakousi mast z kaštanů.

Já viděla v nějakém filmu stejk na oko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32655
30.5.20 21:53
@Malaika1234 píše:
Ahoj holky,prosím, asi takový blbý dotaz, ale lze nějak zmírnit modřinu nebo se ji nějak šikovně rychle zbavit? Dneska při nastupování do autobusu jsem se nešikovně praštila o sedačku do kolene/nad koleno a pěkně to bolí a asi se tam vytvoří pořádně velká modřina :zed: mamka mi poradila Hirudoid, tak zítra půjdu koupit, als jestli ještě máte nějaké tipy nebo rady, děkuji! ;)

Lioton 1000, je tam nejvíc heparinu, takže se modřina rozloží dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
30.5.20 21:58

@welovefashion to je asi na čerstvou :mrgreen: my spolu nebydleli a ukázal se mi až druhý den :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
30.5.20 22:18

Mně pomáhá měsíčkový univerzální balzám od Sopahoria. Jmenuje se to Něžný měsíček. Máme doma pořád, protože je super i na různé ranky nebo jen tak na hydrataci místo krému :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25864
30.5.20 22:26

Lioton 100000, je nejucinnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
30.5.20 22:47

Měla jsem mast s heparinem, nějak tak se to i jmenovalo, buď přímo Heparin nebo Heparoid, obě existují. Heparin rozpustí tu sraženou krev a rychleji se to zahojí. Do té doby asi teda zakrýt makeupem, pokud si nějak musíš vzít sukni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
30.5.20 23:22

@Ufinka87 @Tinuvien @Marcellli @mroe @Santa Juana @pinklady děkuji za rady! Zkusím ten lioton a ještě ten krém, co poradila mamka, kdyžtak pro příště zkusím další ;) jako sukni nebo kratasy zatím nevytahuji, dneska byla docela zima, ale kdyby se oteplilo, tak aby tam modřina tam nestrasila na tom koleni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
30.5.20 23:26

Já měla v těhotenství šílené modřiny po odběrech krve kvůli OGTT, druhý den jsem byla na kontrole u mojí gynekoložky a sestřička mi poradila to mazat mastí na hemoroidy. Pomohlo to, modřiny zmizely do dvou dnů a to jsem měla úplně jasně fialové fleky v loketních jamkách a na hřbetech ruky. Sestřička v nemocnici asi neměla svůj den :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
30.5.20 23:49

@Heivka jej, to jsem taky jednou takto měla, když mi brali krev na nějakém vyšetření pár let zpátky a vim, ze se to tehdy vybarvilo až na druhy den a já úplně panika, z čeho to je, mamka naštěstí zkušená, že to prostě bude z toho odběru a nějak to tehdy zmizelo za pár dnů - tehdy Jsem to ale moc neřešila, bylo to v zimě a tak se to bezky schovalo, ale teď ta modřina nebude nic moc a bude hezky vidět očividně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat