Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
fuj Opilka, to je smrad ![]()
vosku se bojím, Veet mi nepomáhá, na laser nemám…takže holit, holit, holit
![]()
@sieta.m píše:![]()
neporadím, jen mě zaujala ta práce ve spodním prádle
To neuhodnete ani za nic
Fakt
Hele, nebuďte zvědavý a raďte jo
![]()
@ww píše:
To neuhodnete ani za nic![]()
![]()
Fakt
![]()
![]()
Hele, nebuďte zvědavý a raďte jo
![]()
![]()
hele nejsi ty plavcice?
![]()
Neporadim, snad jen depilace?
aha tak depilace nic ![]()
Příspěvek upraven 18.06.12 v 18:47
@ww píše:
To neuhodnete ani za nic![]()
![]()
Fakt
![]()
![]()
Hele, nebuďte zvědavý a raďte jo
![]()
![]()
plavčice
, tanečnice
, modelka
, striptérka
![]()
@Taminka píše:
hele nejsi ty plavcice?![]()
Neporadim, snad jen depilace?
Vedle jak ta jedle
A depilace se bojím, asi potřebuji nějakou chemii ![]()
Bikiny holim epilatorem vydrzi to dyl (prvnich par holeni bylo fakt zazitek
), zbytek ziletka ![]()
@ww ja jsem byla na leizru
na hoooodne dlouho mas klid najdi si to na googlu je vice zpusobu cena je vyssi ale mas klid i na par let
![]()
Co je to za práci, aspoň naznač
Děláš plavčici? V prádelně a je tam moc vedro?
(vzpomněla jsem si na Párala, v jednom románu to tuším zmiňuje, možná v Profesionální ženě)
Jinak já teď poprvé škubala voskem, první dva dny třísla děs, fakt hrůza, pupínky, s bílou čepičkou, zanícené, no poněkud jsem si nadávala. Ale pak se to zahojilo a třísla jsou příjemně bezchlupá, sice teda ne dokonale hladká, pár kousků jsem musela dotrhat pinzetou, ale zatím nikde nic. A to mám kůži fakt citlivou a takové ty krémy mi způsobují celkem rozsáhlé spáleniny.
A nebo si to nech vytrhat od profesionálky cukrovou pastou, ta by měla být šetrnější, protože se trhá po směru růstu chloupků a ne protisměrem jako u vosku
A jinak ty laserové depilace se hojně vyskytovali na slevových portálech ![]()
Ahoj holky, po dlooooouhé době vás všechny zdravím
Jak se máte? 
Potřebuju radu nebo tip
Jelikož v práci chodím ve spodním prádle a moje třísla jsou jeden obrovitánský mnohohektarový prales
potřebuju super tip na nějaký přípravek který odstraní ty zasr…ehmmm víte co
Zkoušela jsem depilaci Opilku ale nic moc
A vosku se bojím, díky němu jsem před pár lety skončila na kalciovkách 
Moc díky za tipy
