Jak se zbavit zbytkové vody pod bubnem pračky?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Marciandy ahoj jak to dopadlo s tou pračkou? Já si všimla, když jsem dole vytáhla to síto, ve kterém nic nebylo, že po vytažení tam je špinavá voda:-/ a to máme rok starou pračku, tak nevím
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@romulkaa Ahoj, no problém už najednou řešit nemusím. Dala jsem před časem na radu opraváře, co došel k mamce kvůli pračcee, prý to je tím, když se používají prací gely. Ty se pořádně z pračky neodstraní, usedají tam a hromadí se, vzniká z toho rosol a bzapáchající humus, který i hnije. Používám nyní klasický prášek nebo kapsle a nnemám sebemenší problém. Taky jsem otočila odtokovou hadici, aby se vyčerpalo víc zbytkové vody. Jako zůstává mi tam něco stále, ale po smradu ani památka
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Marciandy ty jo a já používám JEN gely…o kapslích jsem neslyšela
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já taky používala jen gely. Nevím, třeba to někomu funguje normálně, ale u mě to opravdu vliv mělo a kamarádka mi to říkala taky. Ty kapsle, to jsou takové ty balíčky tekutitny, co se vhodí přímo na spodek bubnu. je to trochu něco jiného jak gel, ale kdoví, co by se stalo, kdybych občas nevyprala v klasickém prášku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit