Jak si oholit stydké pysky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
31104
23.7.13 17:18

Já nemusím aplikovat nic, pokud neholím nasuchu (ale mydlím), nepálí to.

@Anonymní píše: Úplně normálně, holila jsem se sama i před porodem (jakože fakt, 3hodiny před).
Zpočátku si klidně pomoct zrcátkem.

nevím kdy je to vlastně porod, ale když jsem šla do sprchy zjistit, zda ty divné křeče přejdou nebo ne, tak jsem se taky oholila. Bylo 14.00 a v 18.37 byl malý na světě.
Takže taky :). Ale mě to jde líp v leže ve vaně. Teda bez pupku.

A kotroluji pouze hmatem, jako se zrcátkem bych to fakt nedala.

Příspěvek upraven 23.07.13 v 17:20

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 17:19
@Myrha píše:
Já nemusím aplikovat nic, pokud neholím nasuchu (ale mydlím), nepálí to.nevím kdy je to vlastně porod, ale když jsem šla do sprchy zjistit, zda ty divné křeče přejdou nebo ne, tak jsem se taky oholila. Bylo 14.00 a v 18.37 byl malý na světě.
Takže taky :). Ale mě to jde líp v leže ve vaně.

já úplně to samý :mrgreen: zkoušela jsem co voda udělá s těmi pitomými tlaky, oholila se, bylo 21h, malej 15m po půlnoci na světě. :palec: Bylo to poprvé co jsem se oholila kompletně celá. Poprvé a naposled, nelíbí s emi to.

  • Citovat
  • Upravit
31104
23.7.13 17:21
@Anonymní píše:
já úplně to samý :mrgreen: zkoušela jsem co voda udělá s těmi pitomými tlaky, oholila se, bylo 21h, malej 15m po půlnoci na světě. :palec: Bylo to poprvé co jsem se oholila kompletně celá. Poprvé a naposled, nelíbí s emi to.

jo tak to já párkrát už udělala, ze zvědavosti, před operací… Ale je to teda úchylné. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
23.7.13 17:30
@Myrha píše:
jo tak to já párkrát už udělala, ze zvědavosti, před operací… Ale je to teda úchylné. ;)

No vidíš a někteří chlapi se po tom mohou utlouci :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31104
23.7.13 17:31
@Burj Chalifa píše:
No vidíš a někteří chlapi se po tom mohou utlouci :lol:

Vím… Ale můj teda ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 17:38

@Burj Chalifa @Myrha taky vím, ale můj naštěstí taky ne. Připadala bych si jak pod zákonem.

  • Citovat
  • Upravit
16077
23.7.13 17:42
@berry4 píše:
Můj chlap ti vzkazuje: stejně, jako si oholit stydké koule :mrgreen:

:lol: ted jsem si poprskala monitor :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31104
23.7.13 17:55
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa @Myrha taky vím, ale můj naštěstí taky ne. Připadala bych si jak pod zákonem.

právě a muž to i tak komentoval

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
23.7.13 17:56
@t-jani píše: :lol: ted jsem si poprskala monitor :mrgreen:

Nemohl by nám to pán nějak přiblížit? Fotkou, videem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 18:12

Napatlej to voskem a pak rychle strhni :mrgreen: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31104
23.7.13 18:32
@PraženáKukuřice píše:
Napatlej to voskem a pak rychle strhni :mrgreen: :palec:

teda brrr ale jsou lidi co to dávají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 18:37

@Myrha
aaauuu.. Jako vím, že někteří tohle dělají, ale já bych na to fakt neměla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4961
23.7.13 18:37

@Myrha To je na zvyku.
Ted ale psali, ze holení pysků není vhodné, že se tam dělají nějaký specifický bradavičky…Já se taky nesmím holit úplně. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 18:43

anonymka123

Já po holení používám vodu po holení muže..
Jen radím, BEZ ALKOHOLU!!! 8o 8o to už nikdy neudělám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
38179
23.7.13 18:51

Troufám si tvrdit, že oholit pysky je brnkačka ve srovnání s holením pytle.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.