Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Já nemusím aplikovat nic, pokud neholím nasuchu (ale mydlím), nepálí to.
@Anonymní píše: Úplně normálně, holila jsem se sama i před porodem (jakože fakt, 3hodiny před).
Zpočátku si klidně pomoct zrcátkem.
nevím kdy je to vlastně porod, ale když jsem šla do sprchy zjistit, zda ty divné křeče přejdou nebo ne, tak jsem se taky oholila. Bylo 14.00 a v 18.37 byl malý na světě.
Takže taky
. Ale mě to jde líp v leže ve vaně. Teda bez pupku.
A kotroluji pouze hmatem, jako se zrcátkem bych to fakt nedala.
Příspěvek upraven 23.07.13 v 17:20
@Myrha píše:
Já nemusím aplikovat nic, pokud neholím nasuchu (ale mydlím), nepálí to.nevím kdy je to vlastně porod, ale když jsem šla do sprchy zjistit, zda ty divné křeče přejdou nebo ne, tak jsem se taky oholila. Bylo 14.00 a v 18.37 byl malý na světě.
Takže taky. Ale mě to jde líp v leže ve vaně.
já úplně to samý
zkoušela jsem co voda udělá s těmi pitomými tlaky, oholila se, bylo 21h, malej 15m po půlnoci na světě.
Bylo to poprvé co jsem se oholila kompletně celá. Poprvé a naposled, nelíbí s emi to.
@Anonymní píše:
já úplně to samýzkoušela jsem co voda udělá s těmi pitomými tlaky, oholila se, bylo 21h, malej 15m po půlnoci na světě.
Bylo to poprvé co jsem se oholila kompletně celá. Poprvé a naposled, nelíbí s emi to.
jo tak to já párkrát už udělala, ze zvědavosti, před operací… Ale je to teda úchylné. ![]()
@Myrha píše:
jo tak to já párkrát už udělala, ze zvědavosti, před operací… Ale je to teda úchylné.
No vidíš a někteří chlapi se po tom mohou utlouci ![]()
@Burj Chalifa píše:
No vidíš a někteří chlapi se po tom mohou utlouci
Vím… Ale můj teda ne.
@Burj Chalifa @Myrha taky vím, ale můj naštěstí taky ne. Připadala bych si jak pod zákonem.
@berry4 píše:
Můj chlap ti vzkazuje: stejně, jako si oholit stydké koule
ted jsem si poprskala monitor ![]()
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa @Myrha taky vím, ale můj naštěstí taky ne. Připadala bych si jak pod zákonem.
právě a muž to i tak komentoval
@t-jani píše:ted jsem si poprskala monitor
Nemohl by nám to pán nějak přiblížit? Fotkou, videem…
@PraženáKukuřice píše:
Napatlej to voskem a pak rychle strhni![]()
teda brrr ale jsou lidi co to dávají
@Myrha
aaauuu.. Jako vím, že někteří tohle dělají, ale já bych na to fakt neměla.
@Myrha To je na zvyku.
Ted ale psali, ze holení pysků není vhodné, že se tam dělají nějaký specifický bradavičky…Já se taky nesmím holit úplně.
![]()
Já po holení používám vodu po holení muže..
Jen radím, BEZ ALKOHOLU!!!
to už nikdy neudělám
![]()
Troufám si tvrdit, že oholit pysky je brnkačka ve srovnání s holením pytle.
![]()