Jak snášíte antikoncepci Qlaira?

eul
19
21.5.16 14:43

Jak snášíte antikoncepci Qlaira?

Ahoj holky, po porodu už jsem vystřídala asi 4 druhy antikoncepce a žádná mi nesedí…Qlairu beru od října a je z nich zatím nejlepší, ale opakuje se špineni mimo cyklus (pokaždé jindy) a s tím spojené krvácení při sexu tak 1× za měsíc. Na kontroly chodim a vše v pořádku tak nevím… jaké máte zkušenosti? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1095
21.5.16 14:49

Ja s ni byla naprosto v pohode, doporucila mi ji gyndarks kvuli migrenam a i ty se srovnaly. Jinak zadne spineni nic, ms pravidelna a celkem slaba, bez bolesti. Takze za me super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15305
21.5.16 15:00

Já jsem s ní moc spokojená nebyla. Měla jsem nálady podle barviček :D. Přesně jsem věděla, kdy budu na zabití a kdy budu mít takovou chuť na sex, že bych znásilnila i kominíka. Prostě ovládala můj život. Bylo fajn, že se mi přestaly mastit vlasy, pleť byla jak ze žurnálu, ale ty nálady… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
21.5.16 16:56
@Janli píše:
Já jsem s ní moc spokojená nebyla. Měla jsem nálady podle barviček :D. Přesně jsem věděla, kdy budu na zabití a kdy budu mít takovou chuť na sex, že bych znásilnila i kominíka. Prostě ovládala můj život. Bylo fajn, že se mi přestaly mastit vlasy, pleť byla jak ze žurnálu, ale ty nálady… :zed:

takhle presne jsem to mela i já :lol: pritel se uz radsi vzdycky dival do platicka aby videl kdy se mi ma vyhybat a kdy naopak budem radit od rana do vecera :mrgreen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15305
21.5.16 23:29

@ajinka35 To víš, vyvinuli antikoncepci, která má co nejvíce kopírovat přirozený cyklus ženy. Je to chválihodné! Bohužel to trochu přehnali :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama