Jak stíháte domácnost matky s více dětmi, dvanáctkářky?

Anonymní
12.11.13 21:27

Jak stíhíte domícnost matky s vícero dětmi dvanáctkářky?

Zajímolo by mě, jestli má některá maminka pracující na 12 hod. směny doma pěkně uklizeno?
Máme 2 děti a topíme vevnitř a zdá se mi, že nestíhám.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3624
12.11.13 21:32

Já mám jedno dítě, pracuju zatím na zkrácený úvazek a taky mám pocit, že nestíhám, takže myslím, že můžeš být úplně v klidu :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
12.11.13 21:34

Musím se přiznat, mám jedno dítě, jedno na cestě jsem doma, do práce nechodím… a u nás to někdy vypadá jak po náletu amerického letectva :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
12.11.13 21:34

Proč byste měli topit venku? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
12.11.13 21:36

Smekam pred tebou…nepracuji, mam jedno dite a doma vecne bordel, jak v tanku :mrgreen:…sice zdravotni problemy, ale stejne…po ti hodinove smene a k tomu dve deti to by me odvezli :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
12.11.13 21:36

Ten nadpis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1.zizi
12.11.13 21:37

Ale proc anonymne? 8o

  • Citovat
  • Upravit
20777
12.11.13 21:38

@K-Black Posunutá ruka, to neznáš :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
12.11.13 21:38
@1.zizi píše:
Ale proc anonymne? 8o

se stydí za bordel ne? :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
14090
12.11.13 21:39
@jessikka píše:
Proč byste měli topit venku? 8o
:mrgreen: tohle mě dostalo, jsem si ani nevšimla :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
12.11.13 21:40

@K-Black tak to si poridim papirovy pytel na hlavu, abych mohla do kramu aspon :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
12.11.13 21:43

@1.zizi pytel je na prd, začne pršet a co potom? vem si masku, můžeš ji nosit i doma, když tam máš bordel tak máš určitě i smrad :think: http://img1.hyperinzerce.cz/…-filtr-1.jpg

  • Citovat
  • Upravit
74217
12.11.13 21:43

Jak stíhíte domícnost matky s vícero dětmi dvanáctkářky?

Promiň, ale ten nadpis jsem musela luštit :lol:.
Jinak k tématu, zatím jsem doma, nástup do práce mě čeká nejspíš za 1,5 r. a to bude mazec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silwinka87
12.11.13 21:43
@K-Black píše:
Ten nadpis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

že? :lol:

  • Citovat
  • Upravit
1.zizi
12.11.13 21:44

@K-Black smrad nastesti jeste ne :poblion:..ale dite se uci na nocnik, tak se vazne hodi diky :hug:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný