Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Já mám jedno dítě, pracuju zatím na zkrácený úvazek a taky mám pocit, že nestíhám, takže myslím, že můžeš být úplně v klidu ![]()
Musím se přiznat, mám jedno dítě, jedno na cestě jsem doma, do práce nechodím… a u nás to někdy vypadá jak po náletu amerického letectva ![]()
Smekam pred tebou…nepracuji, mam jedno dite a doma vecne bordel, jak v tanku
…sice zdravotni problemy, ale stejne…po ti hodinove smene a k tomu dve deti to by me odvezli ![]()
@K-Black tak to si poridim papirovy pytel na hlavu, abych mohla do kramu aspon ![]()
@1.zizi pytel je na prd, začne pršet a co potom? vem si masku, můžeš ji nosit i doma, když tam máš bordel tak máš určitě i smrad
http://img1.hyperinzerce.cz/…-filtr-1.jpg
Jak stíhíte domícnost matky s vícero dětmi dvanáctkářky?
Promiň, ale ten nadpis jsem musela luštit
.
Jinak k tématu, zatím jsem doma, nástup do práce mě čeká nejspíš za 1,5 r. a to bude mazec.
@K-Black smrad nastesti jeste ne
..ale dite se uci na nocnik, tak se vazne hodi diky ![]()
Zajímolo by mě, jestli má některá maminka pracující na 12 hod. směny doma pěkně uklizeno?
Máme 2 děti a topíme vevnitř a zdá se mi, že nestíhám.