Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Žehlím pouze ráno, uklízím průběžně, přes den se poslední dny spíš válím, páč mi překáží můj 33tt pupek ![]()
tak já konečně začala něco dělat, nádobí, drobné poklizení…jinak úspěšně proválený den
knížka, net, tv ![]()
Tak já ÚSPĚŠNĚ opět nedělala nic
! Tedy krom toho žehlení odpolko, které rozdýchávám ještě ted
!
Ted mám v byte 32stupnů, Hasiči jezdí dvakrát denně po sídlišti a kropí, ale stejně je to houbelec platný bych řekla, páč mi je stejně furt na umření
…
Měla bych utřít prach a hlavně vytřít, ale obávám se, že to v těhlech vedrech nezvládnu a do dvanácti do noci až se „ochladí“ na 28stupnů se mi fakt čekat nechce …
Super diskuze.
J8 se do toho dala dneska.Plná myčka,plná pračka,plnej koš prádla,nevytřeno,nevyluxováno…
Kluky jsem vyslala na zahradu a pustila se do toho.Zapnutý větrák na max. a docela to šlo.Já zase odmítám vařit v těchto parnech.Adam jí ve školce a manžel má prostě smůlu.Sekanou do housky(koupeno obojí v krámu)
![]()
verenika No ty jsi se snad zbláznila, dělat takových věcí v takovém parně
!!! Ale s tim obědem to máš dobře vymyšlený
![]()
Neboj-to byla moje veškerá činost po 11 dnech
Týden na dovolený a zbytek jsem se musela aklimatizovat
![]()
verenika píše:
Neboj-to byla moje veškerá činost po 11 dnechTýden na dovolený a zbytek jsem se musela aklimatizovat
![]()
Jéééé tak my máme asi cca 14.dní po dovolené a já se furt aklimatizuji
, tak snat to nebude trvat ještě dlouho
![]()
Ahooj holky,
tak u nás je dnes zataženo a 20stupnů, já snad budu muset uklízet, když je takhle
![]()
já se dneska konečně vyspala
a moc se mi dotoho nechce,ale budu muset taky
Já s žehlením čekám,až se ochladí, je mi blbě i tak.. a celkove se s uklidem nepredru, hodne polehavam,prijit nejaka navsteva, propadla bych se studem ![]()
Zaira tak pokud jsem dobře pochopila, tak čekáš dvojčátka - holčičky, takže Tebe to omlouvá a i kdyby nějaká návštěva přišla, tak by to měli pochopit né-li Ti to uklidit
![]()
Marcelko ,pochopila jsi spravne:) Ale i tak bych se styděla
Nabídky úklidu sice mam, ale vyberu si to až po porodu ![]()
Zaira píše:
Marcelko ,pochopila jsi spravne:) Ale i tak bych se stydělaNabídky úklidu sice mam, ale vyberu si to až po porodu
Tááák je to správně
![]()
mje nejde o vedro, ale o zada
mimochodem, neznate nekoho, kdo mi uklidi byt, proste poradnej uklid, koupelna, kuchyn, dala bych si to k narozkam, poradne nalestenej bejvak