Jak toho dosáhnout?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 22:57

Jak toho dosáhnout?

Ahoj, jak se dnes seznámit, když ve školním kolektivu to nejde? Chtěla bych najít nějakou skupina větší, abych se v ní mohla seznámit. Vše mi dnes přijde hrozně individuální např. posilovna atd.
Napadlo mě např. brutal kruhac Praha, hnutí Brontosaurus, skupinový spinning.
Máte nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
656
6.10.21 23:02

Tak se zkus podivat po podobnych zajmovych skupinach treba na fb :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
6.10.21 23:21

Jsem se lekla, že to tady bude zase o orgasmu :D

Jinak rada není. Základem je ale spokojený život sám se sebou-a to osobní štěstí by nemělo stát na existenci milované osoby, to je totiž součást. Ale mít hezké vztahy i s jinými lidmi, neživořit…a mít něco, co člověka naplňuje.

No a někdo se seznámí nečekaně (tzn. na nějaké akci, při společném koníčku), někdo tomu musí jít malinko naproti zas, tzn. zkusit seznamku, akce pro nezadané, možností je dneska fakt hafo. Nebo si zkusit třeba někoho dohodit přes kámoše.

A hlavně to brát sportovně. Vztah nelze nárokovat a někomu to prostě jde lehce a hned a někdo si musí počkat…nekteri se nedočkají vůbec (Ale to jsou opravdu extrémy). Tak to prostě je. Hlavní je nelámat to přes koleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11993
6.10.21 23:39

Před cca 15 lety jsem měla delší single období, a smysluplná mi přišla seznamka Přijď a potkej (teď jsem se dívala, že snad pořád fungujou). Tam se organizují různé akce, na které přijde menší či větší množství lidí. Zažila jsem tenkrát třeba turnaj v petanque nebo výlet do podzemí, a musím uznat, že oproti klasickým seznamkám tam bylo podstatně míň totálních i. diotů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
7.10.21 05:00

Já bych do seznamky asi nešla. Přesně jak píšeš, chce to mít hodně aktivit, kam chodí vetší množství lidí, tj. např. skupinová cvičení, zájmové kroužky, záleží, co tě baví.
Ono je to taky hodně o náhodě, štěstí a taky o povaze člověka. Pokud jsou muž či žena sebevědomí a komunikativní, budou schopni nenuceně navázat kontakt při běžných činnostech, jako je stání ve frontě, v bance atd. (nemyslím tím, že by tě muž oslovil a zval na kafe ve frontě na pokladnu, ale takové ty náhodné situace - např. můj manžel kdysi za mlada stál ve frontě na pokladnu a před ním byla žena, která platila, a chybělo jí asi 5 Kč, tak manžel to za ní zaplatil a ona mu to samozřejmě neodbytně chtěla vrátit, domluvili se na schůzce a bylo z toho rande :P ).
Pokud ty se chceš seznámit, měla bys být na veřejnosti usměvavá a působit otevřeně, přístupně (ne se mračit a stát v koutě se založenýma rukama).
Neboj se, ono to přijde.
Další možností je pak seznámení se přes známé, kamarády apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
7.10.21 08:37

@Thomassss že Ty bys do seznamky nešla neznamená, že do ní nemůže jít ona :D jestli je v životě něco nejhorší, tak to je házet si klacky pod nohy. Seznamky není nástroj, seznamka je pouze jedna z možností. Aktivit můžeš mít milion a lidí tě můžou mít rádi, ale i tak můžeš mít problém navázat vztah. Mám kamarádku, která tohle všechno splňuje, ale musela mít doslova na čele napsáno, že někoho hledá (fajn kočka od rány). Čili…nestigmatizovala žádný způsob seznámení. Základ je, že pokud nějaká strategie nefunguje dlouhodobě (tj. třeba rok dva), je čas něco změnit. Na rande že seznamky můžeš jít jednou za čas jen tak že cviku, o nic nejde:)) můžeš zkusit speed dating, jet an dovolenou s neznámou partou kamarádů, zkusit nový koníček, kde jsou kluci, prostě se dostat mezi nový lidi:)) důležité je zůstat sama sebou a prostě se třeba nenutit do lezení, když máš závratě jen proto, že tam je hodně chlapů…prostě si vytvářet příležitosti k seznámení, ale stále zůstat ženou. Držím palce:) (i holky mají nárok na to chlapovi nadeběhnout, nemusí sedět jak kvetinky v koutě)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6154
7.10.21 08:43

Crossfit tam se seznámil, běžecké skupiny, dračí lodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
7.10.21 09:04
@mývalova žena píše:
@Thomassss že Ty bys do seznamky nešla neznamená, že do ní nemůže jít ona :D jestli je v životě něco nejhorší, tak to je házet si klacky pod nohy. Seznamky není nástroj, seznamka je pouze jedna z možností. Aktivit můžeš mít milion a lidí tě můžou mít rádi, ale i tak můžeš mít problém navázat vztah. Mám kamarádku, která tohle všechno splňuje, ale musela mít doslova na čele napsáno, že někoho hledá (fajn kočka od rány). Čili…nestigmatizovala žádný způsob seznámení. Základ je, že pokud nějaká strategie nefunguje dlouhodobě (tj. třeba rok dva), je čas něco změnit. Na rande že seznamky můžeš jít jednou za čas jen tak že cviku, o nic nejde:)) můžeš zkusit speed dating, jet an dovolenou s neznámou partou kamarádů, zkusit nový koníček, kde jsou kluci, prostě se dostat mezi nový lidi:)) důležité je zůstat sama sebou a prostě se třeba nenutit do lezení, když máš závratě jen proto, že tam je hodně chlapů…prostě si vytvářet příležitosti k seznámení, ale stále zůstat ženou. Držím palce:) (i holky mají nárok na to chlapovi nadeběhnout, nemusí sedět jak kvetinky v koutě)

Já jsem jí taky nepsala radu, aby do seznamky nechodila :roll: ani jsem nenapsala, že jsou seznamky špatné. napsala jsem, že JÁ bych do seznamky ASI nešla, preferovala bych osobní seznámení. Mně naopak přijde, že v dnešní době mají lidé pocit, že jinak než skrz seznamku se seznámit vlastně nedá, tak jsem napsala možnosti/zkušenosti, že to i v dnešní online době možné je, jen člověk nesmí být líný a hledat výmluvy, proč to nejde. Ještě dodám, že samozřejmě ne každému osobní seznámení vyjde, jak jsem psala v předchozím příspěvku, roli v tom hraje náhoda, štěstí atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
7.10.21 09:24

@Thomassss víš, ono je to těžký. Nevím, kde žiješ, ale mladí a společnost se celkově změnili. Ještě pár let zpět nebyl problém se seznámit v MHD. Jsem z Prahy. Teď je to katastrofa. Lehký flirt, oční kontakt, v podstatě vymizel. Všichni čumí už jen do mobilu, ani do knihy ne. Vlezeš do metra a čumí akorát Ukrajinci. Je to fajt těžký. Lidi si sebe navzájem nevšimají anebo nedokážou komunikovat, kluk už neumí holku ani oslovit…nebo jo, najde si ji na FB a napíše jí:D ale tohle už je dle mého srovnatelné se seznamkou. Proto seznamka posiluje, stávají se z nás hňupové :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
7.10.21 09:30
@mývalova žena píše:
@Thomassss víš, ono je to těžký. Nevím, kde žiješ, ale mladí a společnost se celkově změnili. Ještě pár let zpět nebyl problém se seznámit v MHD. Jsem z Prahy. Teď je to katastrofa. Lehký flirt, oční kontakt, v podstatě vymizel. Všichni čumí už jen do mobilu, ani do knihy ne. Vlezeš do metra a čumí akorát Ukrajinci. Je to fajt těžký. Lidi si sebe navzájem nevšimají anebo nedokážou komunikovat, kluk už neumí holku ani oslovit…nebo jo, najde si ji na FB a napíše jí:D ale tohle už je dle mého srovnatelné se seznamkou. Proto seznamka posiluje, stávají se z nás hňupové :D

Já žiju v Praze a je mi 33, tak snad ještě nejsem úplně stará rašple, ikdyž chápu, že jsem už úplně jinde než dnešní dvacetiletí :) no všichni čumí do mobilu, to je pravda, včetně mě :)
Ale zase na tom skupinovém cvičení je alespoň trochu šance se seznámit, si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721
7.10.21 09:33

@Thomassss cvičení jsme zkoušeli s kamarádkou nezávisle an sobě, není to tak efektivní :mrgreen: Ale třeba lezení, loděnice atd…tam kde je chlapů víc než zenskejch, a zároveň to není fotbal nebo tak:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
7.10.21 20:59

Budu hádat: je ti 24, studuješ humanitní VŠ a jsi z Prahy, že jo?
https://www.emimino.cz/…luka-436298/
https://www.emimino.cz/…azit-440295/

Napiš sem ještě třeba stokrát, třeba ti to po stoprvé vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat