Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
My mame dva kocary, jeden na doma a jeden na ven. Pokud nejdem ven, tak jezdim doma, je na to zvyklej a spi do par minut. Ted ma obdobi, kdy nepotrebuje ani preuspat jezdenim a spi celou hodinu a pul ve stojicim kocaru
@Arome zuzanazal píše: Více
Proto jsem chodila ven a bylo vyřešeno ![]()
@Dahlia0409 píše: Více
Já to tak dělám každý den už hodně dlouho, viz můj úvodní příspěvek. Doufala jsem ale v nějaké rady, jak naučit uspat i doma. ![]()
Všem díky za rady, budu to dál zkoušet v posteli a zkusím i kočárek doma ![]()
@pikola píše: Více
Moje poslední dítě neusne ani když musí ležet. Od 2 let nespí po obědě a ani to když je nuceno ležet ve školce. Prostě nespí.