Jak uspat batole doma přes den, když už nekojím a dudlík nechce?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4616
1.7.25 06:44

My mame dva kocary, jeden na doma a jeden na ven. Pokud nejdem ven, tak jezdim doma, je na to zvyklej a spi do par minut. Ted ma obdobi, kdy nepotrebuje ani preuspat jezdenim a spi celou hodinu a pul ve stojicim kocaru

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16496
1.7.25 10:39
@Arome zuzanazal píše: Více

Proto jsem chodila ven a bylo vyřešeno :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.25 11:50
@Dahlia0409 píše: Více

Já to tak dělám každý den už hodně dlouho, viz můj úvodní příspěvek. Doufala jsem ale v nějaké rady, jak naučit uspat i doma. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.25 11:54

Všem díky za rady, budu to dál zkoušet v posteli a zkusím i kočárek doma :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Snopy123
1.7.25 12:08
@pikola píše: Více

Moje poslední dítě neusne ani když musí ležet. Od 2 let nespí po obědě a ani to když je nuceno ležet ve školce. Prostě nespí.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin