Jak vše probíhá po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 09:17
Jak vše probíhá po IVF

Ahojky jsem v tomto tématu úplně nová, chtěla bych se optat vas zkušených a všem moc předem děkuji, vcera to byl týden, kdy mi dali embrio do těla, po začátku skubani a pichani, ted mi je obcas na zvraceni, ale krvaceni se u me žádné neobjevilo, prsa me boli jako čert..chci se optat, kdy muzu delat test??předevčírem jsem nevydržela a udelala a nic..ze nejsem, uz jsem zoufala..bojim se, ze se treba ztratilo…prosim poradte mi :( :,( na krev mam jit za tyden, ale ta nejistota..je šílená :,(

Reakce:
kackarec
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 13.06.19 09:50

Ahoj, pokud si tyden po transferu, tak na test je urcite jeste brzy, nevim kolikadenni embryjko ti vlozili? par dni po transferu jsem zacala citit mirne krece v podbrisku (jako pred ms),to bylo z toho jak se embryjko zavrtavalo, test jsem delala jen par dni pred odberem krve, abych vedela co a jak…musis verit, ze to dobre dopadne, vim ta nejistota je hrozna, ale nevzdavej to, dokud nebudes mi v ruce negativni vysledek, nadeje je tu porad :hug:

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 13.06.19 13:21

Tyden po je jeste celkem brzy. Jeste bych nehazela flintu do zita a par dni tomu dala cas. Tehotenske priznaky dela hormon Hcg. Takze jestli ti ho ani tehotensky test zatim nezachyti, tak to nic neznamena. To ti nejspis dela utrogestan, nebo co po ivf beres, a zbytek si namlouvas…

Rendolf89
Nováček 1 příspěvek 13.06.19 15:42

Jojo beru utrogestan právě, myslis, ze kdyby bylo neco špatně, že už by se mi to nějak projevilo???ja jsem z toho úplně zničená už :zed:

Váš příspěvek
Reklama