Reklama

Jak vymyslet spaní s většími dětmi v ložnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 21:21
jak vymyslet spaní s většími dětmi v ložnici

Ahoj, prosím respektujte anonym.
Máme 3 děti, 7,6,1,. Dvě děti spí s manželem v jeho pracovně na zemi na matracích (velké letiště) manžel uprostřed a děti každý z jedné strany. Já spím s nejmladší v ložnici. Když manžel je v práci, dvě velké děti spí samy a obvykle příjdou, ale snažím se jim vysvětlit, že mě to mrzí, ale prostě se se třemi dětmi na postel 160cm se nevejdu. Už kdysi spávali děti samy v pokojíku, mají palandu, ale dopadlo to tak, že chodili k nám a celou noc jsme se různě stěhovali. přemýšlím, že se nějak sestěhujeme do jedné ložnice A budeme spát všichni spolu. Máte to někdo podobně? Když jim bylo 4 a 5, tak jsem si říkala, že to nemá cenu řešit, protože to je dočasné a na chvíli. Zdá se, že nám to všem takhle vyhovuje, takže už se nebudu utěšovat, že děti za chvíli budou velké. Manžel si spaní s dětmi velmi užívá, děti to milují. Nejmladší se hodně budíval, takže proto já jsem s ním sama. :think:
Odpusťte si rady a komentáře typu, že takhle velké děcka mají spát ve svém :jazyk: ;). prosím jen ti co to mají podobně a nebo k tomu mají co říct. :think: :palec: štve mě na té naší dosavadní variantě, že máme celkem malinký dům a vlastně všechny tři pokoje jsou zastlané peřinami a spaním.
a když mají děti nějaké kamarády ze školy na spaní u nás spí v pokojíku :lol: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3116 příspěvků 28.01.18 21:25

Pokud vám to vyhovuje, tak bych udělala spací pokoj a na zem nebo na nízký rošt bych hodila matrace a spojila je po obvodu aby se nerozjížděly a vejdete se všichni a postele bych rozebrala a uložila někam do doby než je budete znovu potřebovat.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 28.01.18 21:28

Nemám stejně, postel ráda sdílím jen s manželem. Ale vím o páru se dvěma dětmi pravidelně se stěhující do ložnice a mají dvě francouzské postele vedle sebe - 2×140 cm na šířku. ;)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 28.01.18 21:29

Radu nemám, jen napíšu, že to máme podobné, máme dvě děti 3 a 5 a čekáme třetí, děti se postupně vždy stěhují za námi do ložnice, syn tam má vlastní postel a dcerka spí s námi, až se narodí mimco, tak děti půjdou s manželem do pokojíku, kde je palanda a přistýlka k tomu, určitě se nechystame je vystěhovat samotné, jak to nakonec bude se ještě ukaze. My máme tedy obrovskou ložnici, kam by se těch posteli veslo i mnohem víc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 21:33

@Adelka951 tak to máte super, že máte velkou ložnici, bohužel my máme malou :think:

Lucias241
Kecalka 214 příspěvků 28.01.18 21:33

Mame tri deti. 9,6 a 3 roky. Mame kazdy svoji matraci a stehujeme se podle toho, jak kdo chce. S nejmladsi musim spat vzdy ja. Kdyz je manzel v praci, spi vsechny se mnou. Nekdy spime vsichni spolu nebo nejstarsi dve s manzelem. Jsme takhle moc spokojeni. Ted jsou dva nemocny. Mam je u sebe a nejstarsi spi s manzelem, aby meli klid.

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 28.01.18 21:33

Já bych jim pokoj nerusila. Jsou ještě poměrně malé, za dva, tri roky mohou chtít své soukromí. Moje sestrenice vyrosvyrostly v jednom pokoji s rodici, jiná moznost nebyla. Jsou normální zdravé osoby. Ale v puberte si vlastni pokoj zoufale přály. Jedině palandu docasne prestehovat z pokojiku do loznice :nevim:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.01.18 21:34

Kdyby byla u nás tu možnost, tak normálně udělám takové pódium, tam narvu jen matrace paráda…takhle je spím s dětmi na velké posteli a manžel vedle na pristylce :mrgreen:
Starší syn má tedy svůj pokoj, kde spí, ale většinou přijde

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 28.01.18 21:34

Udelala bych obri letiste. tri-ctyri?!?postele vedle sebe.nebo postel na miru ode zdi ke zdi. Proc ne? My si to uzivame, prijde mi to hezke a prirozene.

My v pokojiku mame gauc ktery vyuzivaji navstevy:):(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 21:35

@Lucias241 jé to je hezké, že ještě v 9ti letech chce spát s Vámi. mažel vždy tak zadoufá, že by si přál aby s námi děti chtěli spát co nejdéle.
:srdce:

Lucias241
Kecalka 214 příspěvků 28.01.18 21:39
@Anonymní píše:
@Lucias241 jé to je hezké, že ještě v 9ti letech chce spát s Vámi. mažel vždy tak zadoufá, že by si přál aby s námi děti chtěli spát co nejdéle. :srdce:

Je to fajn. Nekdo nas ma za exoty :lol: My si to uzivame. Jednou za cas spi sama. Matrace se daji zvednout nebo dat na sebe a hned maji v pokojicku vic mista :palec:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41248 příspěvků 28.01.18 21:41

Kamaradka maji 4+1. Deti jako vy priblizne. Ve vysledku spi ona v loznici s nejmladsi a dalsi 2 deti dorazi behem noci. Ale maji 220 na sirku a neresi to, vyspi se vsichni. Otec spi v jednom z pokojicku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 21:43

Snad nebude vadit intimejsi otázka… Jak řešíte když se chcete s manželem tulit? Já mám 1 dítě, spím s ním v pokoji a náš intimní život dostává pěkně na frak :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 21:44

@Lucias241 a takže spíte teda všichni v pokojíčku a ve dne matrace naštosujete na sebe? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 21:46
@Anonymní píše:
Snad nebude vadit intimejsi otázka… Jak řešíte když se chcete s manželem tulit? Já mám 1 dítě, spím s ním v pokoji a náš intimní život dostává pěkně na frak :lol:

obývák, koupelna, kuchyň :andel: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ne popravdě teď co máme nejmladšího jsem tak unavená, že jsem ráda, že si večer dáme decku vína a chvíli spočneme. Ale to zase přejde… mám to tak vždy, když mám malé mimčo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >