Jak vysvětlit dětem, že Vánoce nejsou jen o dárcích?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
32243
13.11.21 11:36

@Liberalissima já bych chodila i bez psa…taky to miluju a už se na to těším ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
13.11.21 11:39
@Monchichik píše:
@Liberalissima já bych chodila i bez psa…taky to miluju a už se na to těším ;)

Jojo, už se to blíží :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149627
13.11.21 21:40
@Monchichik píše:
@Anna766 Tak večer se psem kvůli světýlkům chodím ráda i dnes… ;) a jak za okny svítí vánoční stromečky… :)

Tak my už jsme dneska jeden rozsvícený stromek za oknem viděly, docela překvapeně jsme koukaly s dcerou a vnučkou…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9880
13.11.21 21:48

@Anna766 já viděla na konci března osvětlení na domě.. :nevim: Barevné pěkně to blikalo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149627
13.11.21 21:55
@Janasas píše:
@Anna766 já viděla na konci března osvětlení na domě.. :nevim: Barevné pěkně to blikalo :mrgreen:

Vnučka už si nainstalovala světýlka v pokojíku a usíná si s nimi, nemůže se vánoční atmosféry dočkat. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32243
14.11.21 07:43

@Anna766 já jsem včera viděla v Německu v obchoďáku nazdobené stromečky…tam už taky mají vánoce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin