Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Liberalissima já bych chodila i bez psa…taky to miluju a už se na to těším ![]()
@Monchichik píše:
@Liberalissima já bych chodila i bez psa…taky to miluju a už se na to těším
Jojo, už se to blíží ![]()
@Monchichik píše:
@Anna766 Tak večer se psem kvůli světýlkům chodím ráda i dnes…a jak za okny svítí vánoční stromečky…
Tak my už jsme dneska jeden rozsvícený stromek za oknem viděly, docela překvapeně jsme koukaly s dcerou a vnučkou…
@Anna766 já viděla na konci března osvětlení na domě..
Barevné pěkně to blikalo ![]()
@Janasas píše:
@Anna766 já viděla na konci března osvětlení na domě..Barevné pěkně to blikalo
Vnučka už si nainstalovala světýlka v pokojíku a usíná si s nimi, nemůže se vánoční atmosféry dočkat. ![]()
@Anna766 já jsem včera viděla v Německu v obchoďáku nazdobené stromečky…tam už taky mají vánoce ![]()