Jak zase začít kojit?

24.9.19 12:00

Jak zase začít kojit?

Holky ahoj,
Potřebuji radu, mam 5tydení holčičku. Měla jsem 2 tydny po porodu trombozu a pichala si injekce Clexane doktorka nedoporučovala kojení a tak jsem na 3 tydny uplne přestala kojit. Malá na Sunaru (ktery nam dali uz v nemocnici jako dokrm páč malá se hlásila co pul hoďky. i v noci a ja uz byla KO) teď už léky neberu. Prvni tyden jsem se snažila odstříkávat jak jen to šlo. Jenze do toho stehovani, dalsi 2deti na starost a proste jsem to uplne odbyla :,( :zed:…mala se ted prisát nechce nebo jen na 10sekund a pak zacne plakat.. :,(..tece mi spise uz je to mlezivo. Je mozné kdyz budu dceru prikladat casteji ze se znovu zacne mleko vytvaret? :andel: dekuji kojim ted poprve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9597
24.9.19 12:09

@Ejdrinnka Určitě ti tu spousta holek napíše všechny možné i nemožné způsoby, jak se z nuly rozkojit. Za sebe ale říkám, že bych se na to vyprdla. Máš 3 děti, zdravotní problémy a stěhujete se. To je stresu víc než dost. Ještě podstupovat nějaké složité rozkojování, u kterého musíš dokrmit, možná vážit atd., prostě pořád řešit jen novorozence. Užívej si výhody krmení z lahve a hoď se do pohody. Pro svůj pocit můžeš zkoušet přikládat, ale pokud se za 10 vteřin pustí a křičí, je jasné, že nic neteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
24.9.19 12:23

Za mě taky bych se tím už nestresovala. Miminko bude uplakané, nebude chtít sát. Zvyklo si na láhev, předpokládam že pilo z láhve ty tři týdny. Uživej si miminko. A starší děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 12:28

No hoolky ted se prisat uz nechce vubec :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27237
24.9.19 12:29

Mělo by s mléko začít dělat víc, když budeš častěji přikládat. Trvá to tak tři dny než tělo zareaguje a přizpůsobí se.

Já bych to zkoušela tak, že bych dala umělé, ale méně než je třeba a za krátkou dobu, kdy už by malá mohla mít chuť, ale ne velký hlad, bych zkusila přiložit, aby dudlala a stimulovala tvorbu mléka.

Já teď znám maminku, která má adoptované dítě, které měla u sebe od prvního dne po porodu a částečně se i rozkojila, ač nikdy svoje dítě neporodila.
Takže to jít musí.

Ale určitě se tím nestresuj, ber to jen jakousi zkoušku a když to nepůjde, tak nepůjde, však svět se nezboří.
Ono, když se dáš do klidu, tak to nakonec spíš půjde, než když to budeš mít jako nutný cíl a temný nesplnitelný bod. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
24.9.19 12:34
@Ejdrinnka píše:

Já si myslím že tři týdny je dlouha doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9597
24.9.19 12:40
@Ejdrinnka píše:

Já se nedivím, v šestinedělí je kojení takové křehké, že vynechat i den, dva může být problém, natož 3 týdny. Netrapte se holky, s lahví vám bude lépe oběma :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
24.9.19 13:44

Vykašli se na to, to se budeš ještě k tomu všemu stresovat? Užívej si s láhvičkou. Já taky nebyla kojená, a žiju :D ;) Když to nejde tak nejde, za každou cenu se deptat kojením :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama