Jak zesvětlit vlasy?

6.4.17 18:29

Jak zesvětlit vlasy?

Holky jak po domácku zesvětlit vlasy bez barvy a odbarvovače? Nejlépe nějaké přírodní metody. :) Dřív sem se barvila na černo ale své mam hnědé a od doby co jsem těhotná už se barvit nechci :) Odrosty už mam cca 7 cm a popravdě vypadá to divně když dole je mam tmavý a nahoře světlý. :) Děkuji za rady :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3145
6.4.17 18:37

Ve středověku si dámy zesvetlovaly vlasy koňskou moči, je to dost přírodní? :mrgreen:
Cenou barvu přírodně těžko něčím stáhneš, řekla bych buď barvu stáhnout normálně chemický nebo se nechat ostříhat. Já bych volila první možnost, odstřihnout to jde vždycky, vzala bych to odbarvovacem, pak přetáhla barvou nejblíže tvé přírodní a pak bych se vrhla na regeneraci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4224
6.4.17 18:54

S domacim odbarvenim bych moc neexperimentovala…ta cerna je mazec a zbavuje se ji tezko i kadernice, ja jsem tam byla 4hodiny a barvu podobnou mym prirodnim jsem mela na treti barveni…do tohohle lepsi zainvestovat nez si znicit vlasy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
6.4.17 18:58

A proč myslíš, že by si ženské ve velkém ničily vlasy peroxidem, kdyby to šlo přírodně? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
6.4.17 19:00

Taky jsem se kdysi snažila stáhnout černou (u mě ještě o to hůř, že jsem přírodní tmavší blondýna :roll: ) a nešlo to vůbec dobře. Nejlepší varianta nakonec byla, že kadeřnice udělala melír, takže odrosty nebyly tolik vidět a postupně to odrostlo a zesvětlalo celé. Jinak mám dobré zkušenosti se zesvětlovačem od Syossu, 9 levels, ten opravdu hodně zesvětlí, ale do přírodní metody tedy má hodně daleko a musela bys to nanést jen na ty černé vlasy, jinak budeš u hlavy úplně platinová. Osobně bych spíš volila nějakou tmavou přírodní barvu bez peroxidu či amoniaku, kterou nabarvíš odrosty, aby rozdíl nebyl tak velký, a postupně takhle zesvětlovat. Plus zkracovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1020
6.4.17 19:15

Ahoj, já myslím, že barvit se můžeš i v těhu, jen jít asi ke kadeřnici… jinak zesvětlit to přímo nejde, je to otázka několik let… nejlépe nechat odrůst, poraď se v kadeřnictví, ale určitě Ti to i ona zesvětlí až po moc a moc návštěvách, postupně… no a nejlépe je to nebarvit, pokud nemáš šediny a nemusíš, jet třeba k moři, tam to nechat vyráchat ve vodě, vyslunit… a pak až zesvětlit u kadeřnice… ale jakoby jinak to podle mě nejde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 19:29

Nepotrebuji byt hned na svem odstinu. Barvit to uz nechci. Proste to chci nechat odrustat a chtela bych treba nejaky domaci odvary ktery pomalinku zesvetluji jakoby. Ted uz to nemam cerne naposled sem se barvila pred rokem. Ted mam takovou hodne tmave hnedou kterou chci trosku zesvetlit. Cetla sem ze nekdo skousel citrony a slunicko. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
6.4.17 19:46

@Nunina72169 Problém je v tom, že když si budeš vlasy jakkoli zesvětlovat (ať už přírodně nebo uměle), tak se zesvětlí i ty odrosty. Čili pořád to bude vypadat blbě, rozdíl těch tónů bude stále stejný, ne-li větší (protože nebarvené vlasy se zesvětlují snáze), dokud to neodroste úplně. Nevím, jak rychle ti rostou vlasy, ale čekat dva roky na svou barvu, to mi přijde šílené… Proto mi přijde lepší dobarvovat odrosty alespoň henou, nebo nějakou vymývací barvou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
6.4.17 20:04

Domácky to nedělejte, buď to nebude fungovat, nebo to bude ve výsledku strašně flekaté.

Zajděte někam, kde pracují s kvalitními barvami, nechte si šetrně stáhnout zbytky těch starch pigmentů a pak to nějak přebarvit šetrným přelivem.

Hledejte někoho dobrého, kdo používá Wellu a nebo L'Oreal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7090
6.4.17 20:12

@Nunina72169 zkus tohle opakovaně po pár dnech. Jen na ty konce a nanášej štětcem. Zkoušela jsem a šlo to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
6.4.17 20:17

Ahoj, vlasy se přírodně zesvětlit dají a to i celkem výrazně, sama to už pěkných pár let praktikuji, tak mohu potvrdit ;) Se stahováním chemické barvy osobní zkušenost nemám, ale několikrát jsem četla, že skvěle zabírá rozdrtit několik tablet vitamínu C, smíchat se šamponem, nanést na vlasy a nechat nějakou dobu působit. Barvu by to mělo do značné míry odstranit, ale vlasy to vysušuje, tak je třeba potom vlasy regenerovat.
Také bych zkusila klasickou no-poo metodu v podobě mytí vlasů jedlou sodou s následným oplachem roztokem jablečného octa nebo citronu, vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní metodu „klarifikace“ vlasů, která z nich odstraňuje nánosy a usazeniny ze syntetické kosmetiky, mělo by to logicky zabrat i na barvu, i když ta asi bude držet vytrvaleji… Každopádně jsem četla, že se tato metoda na barvené vlasy nedoporučuje kvůli vymývání barvy, takže na tom asi opravdu něco bude. Řekla bych, že teprve až budete mít odstraněnou tu chem. barvu, bude mít smysl používat další metody zesvětlování, protože ty nejlépe účinkují na přírodní, nebarvené vlasy…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Myssicka
6.4.17 20:23
@fifinka609 píše:
@Nunina72169 zkus tohle opakovaně po pár dnech. Jen na ty konce a nanášej štětcem. Zkoušela jsem a šlo to.

Jo, to sice neni prirodni, ale funguje to. Akorat jsem potom byla zluta jako kure, takze je nutne koupit jeste silver sampon (ja mam nejradsi od Schaumy) a po kazdem myti nanaset, nechat tak 10min pusobit a moc ten sampon neredit. Ted, co jsem tehotna, se barvim jednou mesicne matrixem, micham dva hodne studene odstiny, ale stejne jsem do zluta.

  • Citovat
  • Upravit
7090
6.4.17 21:20

@Myssicka ale jí to nezesvětlí natolik, aby to musela řešit. Není blondýna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
6.4.17 21:23

No cerne vlasy obarvene asi tezko odbarvis nechemicky. Prirodni se daji postupne zesvetlovat treba odvarem z hermnku… spis bych si nechala tu cernou stahnout nekde v salonu, obarvit na svoji barvu a pak uz si dat pokoj s barvenim, 7 cm odrostu musi vypadat silene :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Myssicka
7.4.17 18:44
@fifinka609 píše:
@Myssicka ale jí to nezesvětlí natolik, aby to musela řešit. Není blondýna

Muze ji to ale odbarvovat do oranzova

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.