Jak zjistit, po čem miminko prdí?

1947
10.7.14 15:32

Jak zjistit, po čem miminko prdí?

Holky, za jak dlouho po snědení nevhodné potraviny vámi začalo vaše miminko prdět? Mám teď místo tříměsíční ho miminka prdící hromádku neštěstí, a marne si lamu hlavu, po cem by to mohl mít.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20807
10.7.14 15:34

Nikdy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7009
10.7.14 15:38

Tak do těch 48h? Což ti dává poměrně širokou škálu věcí, co mohou vadit. Mohla to být běžná potravina, jen jsi jí třeba snědla příliš, třeba jsi vypila hodně mléka, kafe, sladkého…
Nech mimčo bez plínky, ať může co nejsnadněji kopat nohama, dávej hodně na bříško, může pomoct suché teplo, pokud je to fakt jen jednorázové zaplynování. Můžeš taky skočit do lékárny pro espumisan

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
287
10.7.14 15:45

Co zkusit laktobacily, nám pomohly moc kapičky BioGaia, byly hodně drahé, teď o dost zlevnily co jsem koukala. Malá tedy trpěla na prdiky jen párkrát ale zabraly užasně. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1394
10.7.14 15:49

BioGaia a espumisan, úplně parádní. Jen ta biogaia zabírá až asi to 3 týdnech myslim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4838
10.7.14 15:50

Taky si s tim marne lamu hlavu.. obecne se snazim omezit vse nadymave.. napr. vubec nejim chleb a potraviny s kvaskem… ale minule jsem si dala kynuty knedlik a nic ji nebylo… jindy jim jenom testovinu s rajcatovou omackou / bez cibule bez cesneku a mala tlaci jak o zivot…
to mas tezke…
take stridam espumisan a biogaia a davame hodne na tygrika, polohuju ji v kocarku na bok.. Dr. rikala, ze dite dobre travi v leze na pravem boku, mohu to potvrdit..
a taky tu nekdo zminoval nechat ji bez pliny.. uz nase mala Myska 6 tydnu chrochta blahem na prebalovaku bez pliny a kope nozickama jak o zavod. To fakt doporucuji..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
10.7.14 15:50

Kapeme Espumisan, obvykle to zabírá, ale dnes jen prechodne..je fakt, ze vzhledem ke svojí nadváze možná jim více zeleniny, ale jen té, co v minulosti nevadila. Tak nevím.. hlavně jak je nevyspalej, je dost protivnej.. co do šátku? Máme, ale zatím jsme nenosili..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
10.7.14 15:57

Jooo, toť otázka :nevim: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
287
10.7.14 15:58

Já myslím že někdy to není ani ovlivněno stravou matky, jak rika @nadus. Jinak BioGaia by měly zabírá do týdne. Ale opravdu po BioGaia žádný plac

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8389
10.7.14 16:01

To jsem taky nikdy neodhalila, dávala jsem infacol a supr a hodně pomáhalo chování na tygříka. Jo a vím že ty kapky na prdíky je třeba dávat pořád, jinak se prý míjí účinkem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7009
10.7.14 16:39
@Agáta13 píše:
Kapeme Espumisan, obvykle to zabírá, ale dnes jen prechodne..je fakt, ze vzhledem ke svojí nadváze možná jim více zeleniny, ale jen té, co v minulosti nevadila. Tak nevím.. hlavně jak je nevyspalej, je dost protivnej.. co do šátku? Máme, ale zatím jsme nenosili..

No ona ta první navázání nemusí být moc slavná a kolikrát mimino řve, protože začátečník je při vázání nemotorný a pomalý.
Jestli zkusíte, tak hlavně pořádně dotáhnout, pořádně roztáhnout nožky, ať tam dítě nevisí za rozkrok a pak doporučuju vyrazit ven, teď je tam chladněji, tak nezapomenout dát ponožtičky a pokud máš nějakou větší propínací mikinu, tak když tak zapnout přes dítě a mohlo by se mu dobře spinkat na studeném vzduchu v teploučku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek