Jak zvládat tyhle tropy?...

31.7.18 18:53

Jak zvládat tyhle tropy?...

Ahoj všichni mám na vás otázku. Jak zvládáte s prckama ty vedra? Je to šílený přemýšlela sem o koupi větráku (do teď sem ho ani nepotřebovala) ale jak jsou ty tropy teď, dnes 36 stupňů je to šílený. Přes den se děti cachtají v bazénku v bytě ale v noci je to šílené jsou protivný uřvaný a já už nevím jak pomoct aby aspoň spali a netrápilo je to :? Pijí dostatečně. Jak jim ještě pomoct? Děkuji za každé tipy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32232
31.7.18 18:55

jestli spí v postýlkách, tak jim dej kolem mokrá prostěradla, ty zvlhčují vzduch

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2357
31.7.18 19:07

v noci otevřeno dokořán, ráno zavírám a zatahuju žaluzky, lehká pyžamka, na přikrytí jen povlečení. A teď si spousta lidí poklepe na čelo, ale nápoje vlažné, ne studené. Stejně tak je účinější koupání či sprcha vlažnou vodou a ne studenou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
296
31.7.18 19:07

Ja to dělám podobně, mokrá plínka přes postýlku nebo namočit ručníky. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
31.7.18 19:12

@králíkovna jasně, že vlažné je lepší, studené se vůbec pít nemá, to tě neochladí, potíš se pak ještě víc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5247
31.7.18 19:14

Znama si zrovna vcera pochvalovala prenosnou klimatizaci :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.18 19:14

Nedávám nic studeného vždy vlažné o tom vím. Prostěradlo přes postýlku mě ale nenapadlo vyzkouším děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.18 19:15

@Afrikana z klimatizace mám právě strach někde sem slyšela že by neměla přijít do pokoje kde jsou děti nebo to je hloupost? :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
31.7.18 19:20

@Kikina201015 Klimatizace by měla být nastavena asi o 5 stupňů méně než je venku, takže mi to přijde momentálně celkem zbytečné :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.18 19:22

@Monchichik jee no to je pravda :) zkusím to prostěradlo a pořídím alespoň větrák :) snad to nějak zvládneme už aby bylo konec těch tropů :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
31.7.18 19:25

@Kikina201015 no to mi povídej, já asi už umřu :poblion: , nejsem schopná uklízet, nakoupit, vařit, jen někde upadnu a umírám :lol: dneska jsme tady měli největší vedro z celé republiky :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.18 19:27

@Monchichik je to strašný :zed: kdyby alespoň zapršelo a zabouřilo byl by hezký vzduch no a ono ani to :nevim: :poblion: katastrofa :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
31.7.18 19:28

@Kikina201015 tady bylo tak krásně nadějně zataženo v sobotu, už se zvedl i vítr ...........
a nic :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4604
31.7.18 20:02

:mavam:
U nás přiletěla bouřka dokonce i 10 min. pršelo ale za 15 min. po bouřce zpátky 31° a všechno suché :cert:
Takže k ničemu :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
31.7.18 20:31

My spime jedine s vetrakem, dost to pomuze :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek