Jaká je pravděpodobnost, že jsem těhotná?

Anonymní
16.7.13 22:35

Jaká je pravděpodobnost

Ahoj, jaká je pravděpodobnost, že mohu být těhotná?
Posunula jsem si měsíčky antikoncepcí o týden. Měsíčky se dostavili a s manželem jsme měli sex (těsně na začátku špinění), ale bohužel se neuhlídal. Je možnost, že mohu být těhotná?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

16.7.13 22:39

Když budeš brát antikoncepci dále (po týdenní pauze), tak by mělo být vše ok.

• Nahlásit
6061
16.7.13 22:42

Ach jo :zed: promiň ale tyhle dotazy mě dovádí k šílenství :jazyk: neljepší bude udělat těhotenský test ;)

• Nahlásit
Anonymní
16.7.13 22:46

No samozřejmě, že vím, že bude nejlepší udělat těhotenský test. Ale ještě si musím pár dní počkat. Chtěla jsem se jenom maličko uklidnit, mě zase dohání k šílenství lidi, kteří ventilují svoje emoce tam kde se to fakt nehodí. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
69308
16.7.13 22:48

Pravděpodobnost je nízká, začátkewm menstruce, podle učebnic a fungování těla, nedochází k ovulaci, vše je řízeno hormony, celé tělo, takže podle učebnic je nemožné otěhotnět na začátku menstruace. No a jsou věci mezi nebem a zemí… :nevim: spousta ženských tvrdí, že třeba takhle otěhotněla, tuíž nějaká pravděpodobnost je ti k ničemu.

• Nahlásit
Evaa1974
16.7.13 23:03

Asi miliontá diskuze na toto téma :roll: :zed: Můžu být těhotná když… Samozřejmě, že můžeš. Jediná 100% antikoncepce je ne-šu-kat :nevim: To znamená, pokud žiješ pohlavním životem, můžeš otěhotnět KDYKOLIV! Samozřejmě jsou metody, např. antikoncepce, které to možné otěhotnění sníží na minimum, ale i přesto tam nějaké riziko VŽDYCKY je :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
8959
16.7.13 23:34
@Anonymní píše:
Ahoj, jaká je pravděpodobnost, že mohu být těhotná?
Posunula jsem si měsíčky antikoncepcí o týden. Měsíčky se dostavili a s manželem jsme měli sex (těsně na začátku špinění), ale bohužel se neuhlídal. Je možnost, že mohu být těhotná?

Ahoj, já myslím (pokud beru v potaz, že zde není to 1 %, že HA selhala), že těhotná být nemůžeš.. Já si protahovala úplně běžně a rozhodně to nebyl jen týden.. Dělala jsem to tak 6 let a všechno bylo OK:-) Nebála bych se…

• Nahlásit
napresdrzku
16.7.13 23:58

Bude to v pohodě uvidíš

• Nahlásit
napresdrzku
16.7.13 23:58

Bude to v pohodě uvidíš

• Nahlásit
11968
17.7.13 07:15

Myslim ze pravdepodobnost je uplne stejna, jako kdybys to posunuti o tyden neudelala, pokud nemas nejakou to vicefazovou antikoncepci, nebo jak se to jmenuje… odbornik nejsem, ale kdyz jsou ty prasky stejne, tak to telo na ne reaguje nejspis uplne stejne, at uz je beres 3 tydny nebo 4 pred pauzou…nekdo taky pauzy dela jenom jednou za 3 mesice a take to funguje, takze bych to nijak extra neresila…

• Nahlásit
58873
17.7.13 08:10
@Anonymní píše:
No samozřejmě, že vím, že bude nejlepší udělat těhotenský test. Ale ještě si musím pár dní počkat. Chtěla jsem se jenom maličko uklidnit, mě zase dohání k šílenství lidi, kteří ventilují svoje emoce tam kde se to fakt nehodí. :nevim: :nevim:

pokud bereš pilule, tak je šance téměř 0. Takže klid ;)

• Nahlásit
13212
17.7.13 10:22

Diskuze byla na žádost zakladatelky uzamčena.

Monika

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama