Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Holky, muzete me prosim poradit, jaka kolecka by jste zvolila?
Potrebuji spojit kocary britax b-agile, ktery je dost skladny, ale naprosto nevhodny do terenu, plaze ci snehu a potom Kocar emmaljunga mondial, ktery je vyborny do terenu ale je to obrtank a zabira cely kufr auta.
Ja sama hlasuji a 6 kolecek, protoze se me zda, ze s tim pujde nejlepe manevrovat. Co si myslite vy? Jinak nam zustava jeste druhy Kocar phil&teds pro obe deti, ale potrebuji I slusny sportak pro mladsi.
Holky prosim, ten britax b-agile ma 4 kolecka. Uplne jiny material, ale nekdy se stalo, ze se sekly a blbe se s tim jelo. Myslela jsem, ze kdyby ty kolecka byla zdvojena ty mala, ze se tomuto problemu vyhnu.
Podle me kdyz jsou tam i ty mensi, tak se ten kocar lepe ovlada, protoze snadneji zataci.