Jaká uživatelka je vám (ne)sympatická?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GitD
Stálice 70 příspěvků 07.08.19 17:25
Jaká uzivatelka je vám (ne)sympatická?

Ahojky,
Jsem tady na emiminu pár dní a nestíhám se divit, jak vy všichni tady o sobe všechno vite 8o :lol:.
Byla bych vám vděčná, kdyby jste mi sem napsaly, jaký uživatel se vám zdá ne/sympatický a proč :D - zvědavá já vím.
Asi jsem už pro některé nesympatická ja, což? :lol: Ale mě to zajimaaaaa :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Reakce:
GitD
Stálice 70 příspěvků 07.08.19 17:26

PS : Inspirovala jsem se diskuzi jménem, jaká uzivatelka je nejhezčí dle profilovky :mrgreen:

Dorotka101
Stálice 78 příspěvků 07.08.19 17:29

Ahoj, já jsem tu taky chvíli. Mne v hlavě zůstala dvě uživatelská jména..holky mají něco v hlavě a přijde mi ze jsou Ok. Je to Russet nebo Ruset ( teď si nejsem jistá ) A Gladys

Aduš8
Kelišová 5556 příspěvků 07.08.19 17:32

Tak já jsem tu nějaký ten pátek, ale vyloženě o sympatiích a nesympatiích mluvit nemůžu. Jsme na internetu, proboha. S kým se v jedné diskuzi shodnu se v druhé můžu pohádat. :nevim:

Alušáček
Závislačka 4043 příspěvků 07.08.19 17:32

Pěknej magor je me57h :roll: Naopak hodně všestraně chytrá je Ou, ta má inteligentni radu ke každému tématu :palec:

kačka39
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 07.08.19 17:37

Dobrý jsou tady chlapi, jejich odlišný pohled na věc.

GitD
Stálice 70 příspěvků 07.08.19 17:37
@Aduš8 píše:
Tak já jsem tu nějaký ten pátek, ale vyloženě o sympatiích a nesympatiích mluvit nemůžu. Jsme na internetu, proboha. S kým se v jedné diskuzi shodnu se v druhé můžu pohádat. :nevim:

Tak je to, ale i v realnem životě, ne? :mrgreen:
Někdy s někým můžeš souhlasit, při nějaké jiné konverzaci už zase ne :mrgreen:.

juliettee
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 07.08.19 17:38

Vždycky mě překvapí svojí reakcí Ou, je vážně inteligentní. Ráda čtu příspěvky od PremekOrac :mrgreen: vyloženě nesympatický mi není asi nikdo.

Božislava
Závislačka 3332 příspěvků 07.08.19 17:46

Já jsem velmi mírumílovná a bezkonfliktní osoba, tak mi tu není nesympatický nikdo. Králíček je velmi prima! A pak ještě několik lidí. Třeba ta paní co má v ikonce psa a nebo ta paní co má v ikonce sebe. :mavam:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 07.08.19 17:47

Ou zacinam podezirat, ze je dealerka knih :D

xammy
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 07.08.19 17:49
@Cenarius píše:

Nemyslím, velice často dává odkaz na stáhnutí zdarma. A přehled má úžasnej.

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 07.08.19 17:51

Asi se nedá mluvit vyloženě o sympatiich, ale hodně rozumné mi přijdou Russet a Tichošlápek. Nebo mrav, ten taky :D nesympatický mi jsou snad jen anonymy, který se ptají jestli můžou dát dítěti presnidavku, aby ho tím nezabili :roll: :roll:

Lisdoonvarna
Kecalka 177 příspěvků 07.08.19 17:53
@Cenarius píše:

Taky me to napadlo :lol: nebo ze ji plati nejake knihkupectvi anebo ze je to psycholog, protoze vzdycky doporucuje vstoupit do psychoterapie :mrgreen: o Ou nic nevim teda, ani jestli je to zena nebo muz, ale ty rady si vzdycky prectu, vetsinou byvaji trefne

Alladina
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.08.19 17:56
@Cenarius píše:

Je to mimo téma, ale její prispevky jsou predvidatelne, vzdy doporuci nejakou knihu nebo kurz i s odkazem a k tomu ještě udělá pres internet diagnozu. Působí to sice velmi sectele a vzdelane, ale je to porad dokola. Na me to tedy pusobi minimálně velmi podivne.
Jinak se mi nedávno v jedné diskuzi líbily nazory @pohledzdruhestrany

Bábrdl
Generální žvanilka 24648 příspěvků 07.08.19 18:06

Nemám ráda Božislavu, protože je to nebezpečná. Tváří se jako neškodný troll, jednou za čas si založí diskuzi, kde z ní vyteče všechen ten hnus typu „viděla jsem celé video vraždy bezbranných lidí včetně dětí, noc to se mnou nedělalo a na můj vkus tam bylo málo krve“. :poblion: A prostě pospoléhá na to, že se to smaže a začne zase trollit svoje nesmysly s čistým štítem.

me57h je buď kardinální magor, který mučí své dcery, nebo fakt ultimátní troll. :think:

Kaliopa mi začala vadit ne kvůli tomu, jak X let „kupuje byt v Praze“, a ani ne kvůli těm trollícím debatám, které mají stále stejný modus operandi. založí diskuzi „Opravdu dostávají všechny dětí v čr jedničky z nic?“, ale kvůli těm hejtům vůči konkrétním dětem. Jako aby založila 4 x diskuzi, kam dává videa taneční skupiny s dítětem své kamarádky a snaží se vyvolat vůči tomu dítěti hejty i od odstatních? 8o :poblion:

A pak jsem nikdy nepřekousla, co udělala Bozuzu.

Tádadadadada a to je vše, přátelé :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Váš příspěvek
Reklama