Česká rodina tři dny stála v polsku u silnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 20.07.19 18:05
česká rodina tři dny stála v polsku u silnice

Právě jsem našel na polském webu že česká rodina se třemi dětmi a čoklem stála tři dny v polsku kousek od moře na dálničním odpočívadle kde jim chcíplo auto.
Neměli peníze, telefon nefungoval, neměli jídlo ani pití…
Mě to normálně přijde jako pohádka a nedokážu pochopit na co tam jako ty tři dny čekali :nevim:.
Až potom se teda o ně postaral nějaký kamioňák, takže to dobře dopadlo. Jen čechům se budou smát po celé evropě.

https://fakty.tvn24.pl/…,954292.html

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15572 příspěvků 20.07.19 18:08

Taky si myslím, že je to nesmysl. I když se to objevilo všude. To snad ani není možný, vždyť prý pár kilometrů dál bylo velké město. Navíc, že by jeli bez peněz, bez jídla, to se mi nezdá vůbec reálné.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16204 příspěvků 20.07.19 18:09

Ale jo, lidi jsou hloupý

jahuhudka
Extra třída :D 14929 příspěvků 20.07.19 18:10

Taky jsem cetla policii muze zavolat i bez kreditu podle mne kdekoliv, nekam dojit pro pomoc… Moc se mi tomu nechce verit, pokud se nevypravila nejaka nesvepravna rodinka

vokishka
Neúnavná pisatelka 15572 příspěvků 20.07.19 18:11
@ka2ka píše:
Ale jo, lidi jsou hloupý

jako že někde čekají tři dny s děckama bez jídla, pití? A kdyby jim nezastavil ten kamioňák, tak tam stojí ještě teď?

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 99 inzerátů 20.07.19 18:11

@jakanas já to četla na seznamu… No člověk to nepochopí… Proč otec rodu nezvedl zadek a nekoho neodchytl nebo nedošel do nejbližší vesnice… A to že se všem vybil mobil?? Myslím si něco o nesvéprávnosti celé rodiny… ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16663 příspěvků 20.07.19 18:11

Spis si rikam, co delal ten chlap? To cekal, az zahrmi? Jako ze s detmi ceka u auta zena, to chapu, ale muz by se mel o tu rodinu postarat.

mroe
Neúnavná pisatelka 16213 příspěvků 20.07.19 18:13

Cetla jsem to uz rano. Prijde mi to neuveritelne, tak hloupy snad nikdo neni. Clovek muze zazmatkovat a chovat se nepochopitelne, ale za tri dny snad kazda rodina vychladne a dokaze najit nejake racionalni reseni… I kdyz oni ho nasli…SOS! Zrejme si nejstarsi vzpomnel na povinnou skolni cetbu… :zed:

Ivana 85
Závislačka 3548 příspěvků 20.07.19 18:13

Tady je to i v cestine a pro me uplne nepochopitelny.Jako ze se rozbije auto se muze stat, ale ze jim jeste k tomu nefungoval ani jeden mobil? A nebo nechapu proc jeden z nich nekam nesel a nezavolal pomoc, vzdyt na dalnicich je kazdych par kilometru odpocivadlo, nebo takovej ten sos telefon.No a ta pribuzna co jim jela na pomoc a dosel ji benzin, tak ta me uplne rozesmala.https://tn.nova.cz/clanek/ceska-rodina-cekala-v-polsku-u-silnice-3-dny-na-pomoc.html

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16204 příspěvků 20.07.19 18:13
@vokishka píše:
jako že někde čekají tři dny s děckama bez jídla, pití? A kdyby jim nezastavil ten kamioňák, tak tam stojí ještě teď?

tak bez jídla a pítí proč ne? jestli si vzali pár sušenek s tím že na jídlo se staví cestou, místo peněz karty což je dneska normální :nevim: tel se jim mohl vybít :nevim:
ano uznávám je to divný, ale spousta lidí nemyslí na to že zrovna jim by se mohlo něco stát

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9306 příspěvků 20.07.19 18:15

Tak já myslím, že možný to je. Mě přijde, že neměli peníze a proto čekali, až to někdo vyřeší za ně. Otázkou je, jestli tam opravdu byli tři dny, nebo si to vymysleli a řekli tomu, co jim pomohl a pak už se to s nimi táhlo. Každopádně tímhle udělali čechům pěknou reklamu. Už nejsme jen paštikáři, ale i jelita, co si nedokážou poradit s takhle banální věcí.

Četl jsem diskusi pod jedním z článků a tam někdo napsal, že kdyby jim ten polák nezastavil, tak za rok tam někdo najde orezlý vrak auta a v něm vybělené kosti.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 99 inzerátů 20.07.19 18:15
@Ivana 85 píše:
Tady je to i v cestine a pro me uplne nepochopitelny.Jako ze se rozbije auto se muze stat, ale ze jim jeste k tomu nefungoval ani jeden mobil? A nebo nechapu proc jeden z nich nekam nesel a nezavolal pomoc, vzdyt na dalnicich je kazdych par kilometru odpocivadlo, nebo takovej ten sos telefon.No a ta pribuzna co jim jela na pomoc a dosel ji benzin, tak ta me uplne rozesmala.https://tn.nova.cz/clanek/ceska-rodina-cekala-v-polsku-u-silnice-3-dny-na-pomoc.html

Někteří lidé by neměli jezdit na dovolenou mimo českou republiku radši vůbec…

vokishka
Neúnavná pisatelka 15572 příspěvků 20.07.19 18:15
@ka2ka píše:
tak bez jídla a pítí proč ne? jestli si vzali pár sušenek s tím že na jídlo se staví cestou, místo peněz karty což je dneska normální :nevim: tel se jim mohl vybít :nevim:
ano uznávám je to divný, ale spousta lidí nemyslí na to že zrovna jim by se mohlo něco stát

nejde o to, že vyrazili bez jídla a pití, ale že tam zůstali stát, bez pití tři dny? Navíc asi neměli ani kartu, protože jsem četla, že jim prý ubytování někdo musel poskytnout zadarmo a nějaký podnikatel zaplatil opravu auta. Což teda mi fakt připadá jako ujeté. Řekla bych, že si to někdo hodně přibásnil a pak vydal jako článek v tom Polsku a všichni to potom přejali.

jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 20.07.19 18:17

No podle videa nevypadají moc chytře, ale kdybych byl tři dny o žízni a hladu s takovou ženou a třema dětma v autě tak taky budu vypadat vypatlaně.
Nehledě na to že nocleh v hotelu a odtah zdarma má v podstatě každý zdarma v ceně povinného ručení. Teď otázka zda bylo auto pojištěné, když ho koupili den před odjezdem.

Kdysi se mi stalo úplně to samé, zadřel se alternátor a přerval řemen. telefon se mi vybil protože na něm byla celý den navigace. A celou situaci jsem vyřešil během deseti minut. Na odpočívadle půjčil telefon, zavolal na bezplatnou linku své pojišťovny a za dvě hodiny mi přistavili odtahovku a sehnali hotel, který i zaplatili. Druhý den ráno bylo auto opravené a já po klidné noci pokračoval dál.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16204 příspěvků 20.07.19 18:18
@vokishka píše:
nejde o to, že vyrazili bez jídla a pití, ale že tam zůstali stát, bez pití tři dny? Navíc asi neměli ani kartu, protože jsem četla, že jim prý ubytování někdo musel poskytnout zadarmo a nějaký podnikatel zaplatil opravu auta. Což teda mi fakt připadá jako ujeté. Řekla bych, že si to někdo hodně přibásnil a pak vydal jako článek v tom Polsku a všichni to potom přejali.

tak víš co možná jsou to nějaký vyžírkové co toho využili :think: pro si neudělat dovolenou zadarmo když to jde

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama