Jaké jméno - holčičí i klučičí k příjmení Vanya/Vanyová?

4
14.6.25 17:02

Jaké jméno - holčičí i klučičí k příjmení Vanya/Vanyová?

Poradíte jaké jméno - holčičí i klučičí k příjmení Vanya/Vanyová? Dcera se jmenuje Annie [Ený], říkáme ji Enynko, tak aby se to hodilo k jejímu. Příjmení je Maďarské, ale jsem Češka. Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
960
14.6.25 17:39

Mě už se k tomu nehodí už to Annie, takže těžko radit. Nepouzivala bych k tomu nic, co je krátké a obsahuje „an“ „en“. Osobně bych koukla na madarska jména, zda se ti něco nezalibi a lze používat u nás…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
960
14.6.25 17:43

Edit předchozího příspěvku: madarska jména beru zpět - z toho se vybrat nedá :lol: koukala jsem a nešlo to…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77562
14.6.25 17:44
@Vanyova píše: Více

také mám názor, že jméno Annie se k tomu příjmení absolutně nehodí, ale už ho máte, tak je téměř jedno, jak se bude jmenovat druhé,
Markéta, Kristýna, Ondřej, Petr, Tomáš - k příjmení jde spousta jmen, a maďarské jméno to zrovna být nemusí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.6.25 17:45

@Kunikula Strhana měla být Anna a tím, že Anna Vanyová bylo blbé, tak jsem dala Ený. Ta je právě v Maďarském kalendáři

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9204
14.6.25 17:55

K velmi podobnému příjmení znám Adele. Říká se jí Adel. Mi by se líbila i Evelin. Nedávala bych žádnou naši tuctovku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21563
14.6.25 17:57
@Kunikula Strhana píše: Více
:lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21563
14.6.25 17:58

@Vanyova k tomu příjmení se mi hodí asi všechna jména. Nevidím tam problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7221
14.6.25 18:06

Erin, Evelyn, Hannah, Sára
Erik, Elen, Alex

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3215
14.6.25 18:08

Příjmení je relativně krátké, tedy jméno může být delší - Kristýna, Karolína, Elisabeth - ta se hodí! Albert, Dominik, Timotej..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9204
14.6.25 18:10

Albert je pro kluka super. Je to výrazné jméno k tomu příjmení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5889
14.6.25 18:27

Můj děda( původem maďar) je Hugo.
Holčičí jde třeba Ágnes.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25026
14.6.25 18:54

To příjmení je hodně měkké a složitější na psaní, takže křestní bych dala klidně s R a jasně napsatelné a zcela signifikantní a ať nemusí vysvětlovat to první,
když celý život bude vysvětlovat to druhé (něco o to vím)
pro holčičku třeba Ester (to se mi zdá pěkné spojení), Sára (nejsme fakt židi, ale tu se mi to hodí), Zora, Karin (to zní spolu hezky)
kluk Radan, Alex, Marek… to vše zní s tím příjmením fakt pěkně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9104
14.6.25 18:56

Annie je v Česku děs. A k maďarskému příjmení se absolutně nehodí. Znám Maďarku Moniku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25026
14.6.25 19:02

maďarská jména

Jinak tohle je teda výkvět :mrgreen: z toho fakt snad jen Tibor a Robert
a pro holku jsem v tomhle seznamu fakt pěkně maďarské jméno nenašla ;) takže bych zůstala u té Ester-Sáry-Karin ;)
 https://cs.wikipedia.org/…a%C4%8Farsku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková