Jaké pohyby jsou normální ve 27 TT?

Anonymní
20.6.20 18:07

Jaké pohyby jsou normální ve 27 TT?

Ahoj, prosím, jak jste cítily pohyby ve 27 TT? Já cítím pohyby už od 22 tt a to byly pořádné šlupky. Ale poslední týden/dva se pohyby změnily. Ostré šlupky už cítím jen výjimečně, spíš je to šplouchání a převalování. Navíc úplně zmizel jakýkoliv rytmus.. včera jsem malého cítila slabě od 2:00 do 4:00, tak jsem dneska byla pro jistotu vzhůru, ale kopl jen párkrát ve čtyři a nic… Hrozně mě to děsí, už jsem jednou jela na mimořádnou kontrolu, ale tenkrát by otočený dolů.
Chtěla jsem se zeptat, zda s tím nemáte zkušenost.. Občas mě píchá v děloze, tak si myslím, že se roztahuje a malý tam má dost místa. To si myslím i proto, že občas ho nahmatáme u břišní stěny a občas někam odpluje. Placentu mám na zadní stěně.
Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3254
20.6.20 18:25

Pokud je cítíš je to ok, pokud bys je dlouho necítila, a prostě se ti něco nezdálo, tak jed na pohotovost. Lepší 100× zbytecne než jednou pozdě. Ve 27tt jsem je cítila často, až pak ke konci slabě a málo, protože už neměla moc místa. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 18:30

@mackA159 Takhle už jsem byla několikrát jednou nohou v autě, ale pak se vždycky něco ozvalo, nebo jsem zkusila Doppler. Každopádně nevím, zda něco nepodceňuji, když se změnila intenzita a já to vlastně „neřeším“..

• Nahlásit
  • Citovat
1184
20.6.20 18:33

Heled nevím co je normální, protože mi každý říkal, že to bude mazec jak bude dítě kopat, že nebudu spát atd. A zatím mě to nepotkalo, malá asi moc akční není. Občas má den kdy kope pořádně a pak jsou dny kdy se jen otáčí, kopne tak dvakrát aby se neřeklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 18:37

@EvieK A v jakém týdnu jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
88
20.6.20 18:37

Ja jsem teď 30 tt a treba včera a předevčírem jsem měla pohyby minimální. Ať jsem dělala co jsem dělala prostě měl odpočinkové dny. Jsou dny kdy citim vice pohybu a pak už vím, že nastanou po tom dny, kdy jsou minimální. Každý to ma jinak, ale žádné velké kopance teda nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1184
20.6.20 18:39
@Anonymní píše:
@EvieK A v jakém týdnu jsi?

33tt :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
20.6.20 18:48
@Anonymní píše:
@mackA159 Takhle už jsem byla několikrát jednou nohou v autě, ale pak se vždycky něco ozvalo, nebo jsem zkusila Doppler. Každopádně nevím, zda něco nepodceňuji, když se změnila intenzita a já to vlastně „neřeším“..

Pokud slyšíš srdíčko tak bych se neznepokojovala. Mě tchyně říkala jak mě bude dítě kopat do žeber, nesnesitelně, a vzivote me zebra nebolela. A to byla od druhého screeningu hlavou dolů.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 18:52

A zažily jste někdy, že za den bylo pár převalení a večer kopal vytrvale třeba hodinu?

• Nahlásit
  • Citovat
125
20.6.20 18:53

Taky jsem to resila, s doktorkou, je to normální. Miminko je někdy aktivní více a někdy méně, stejně jako my :) ale kdybys měla pochybnosti nebo necítila pohyby (min jak deset za den), tak raději jeď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1184
20.6.20 18:55
@Anonymní píše:
A zažily jste někdy, že za den bylo pár převalení a večer kopal vytrvale třeba hodinu?

Určitě, večer si více v klidu tak vnímáš. Hele pokud se bojíš, tak si zajdi na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 18:58

@Mediula A to myslíš deset pohybů jako 5 převalení a 5 kopů, nebo deset skupin jako v 9:00, 10:00, 12:09 apod?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 18:59

@EvieK Kdybych nic necítila, tak jedu, ale ve středu jdu je své gynekoložce na kontrolu, tak zkusím vydržet..

• Nahlásit
  • Citovat
1184
20.6.20 19:11
@Anonymní píše:
@EvieK Kdybych nic necítila, tak jedu, ale ve středu jdu je své gynekoložce na kontrolu, tak zkusím vydržet..

Prostě některé miminka jsou lenivé. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 19:19

A měly jste pak najetý nějaký režim? Že kopal přibližně ve stejnou dobu??

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama