Jaké rukavice na zimu?

19.10.06 17:15

Jaké rukavice na zimu?

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jaké mám pořídit rukavice na zimu téměř ročnímu dítku? Respektive už je potřebujeme už nyní, bydlíme v horách a ruce po vycházce měl dnes ledové a červené. Zkoušela jsem obyčejné fleecové palčáky a jednak jsem mu je nemohla na ruku narvat a jednak se děsně zlobil, že má na rukách „cosi“, co nezná. Jak to řešíte vy? Nemáte nějaké dobrý tip na rukavice, co se lehko nasazují a hlavně jsou pak ruce v teple?

Bambule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2185
19.10.06 17:35

JA teda musim napsat, ze ma dcerka v roce a ctvrt na ruce nesnesla nic. Proto jsem se odhodlala k tomu, ze jsem ji na:,–(ila pod bundu velkou mikinu s dlouhymi rukavy - ktere jsem predem zasila. A bylo po problemu. Dcerka se tomuto ani nebranila, neb videla, ze neni co sundat - i kdyz to ostatni komentovali, ze je chudacek… ale radeji chudacek nez umrzle prsty, ne? Ona totiz rukavice opravdu nenechala na rukou ani par sekund a dohadovani s tak malym ditetem mi prislo zbytecne a bez efektu…
Takze jestli ti bude bojkotovat cokoli nasazovaciho, doporucuji toto reseni! Samozrejme jen na dlouhe prochazky a ne nekam na nakupy :-)

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
19.10.06 21:41

No, Hromix,

tak díky za tip, možná tak dopadneme 8O Taky jsem chtěla založit diskuzi na podobné téma - Aničce bude za necelý měsíc rok a půl, ale čepici, rukavice a boty považuje za porušení své „osobní svobody“, či co - okamžitě je sundává, což v tomhle období přestává být sranda. Na čepici se dá dát kapucka, to už tak snadno nesundá, na kočár nánožník (tím by měly být vyřešeny boty) - ale s těmi rukavicemi jsem fakt nevěděla. Tak uvidíme. :D

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
19.10.06 21:53

Svetlano, asi to bude tema Anickama :-), ja mam totiz taky jednu doma :lol: . Cepici mela jeste donedavna jen se snurkama na zavazani - a vazala jsem to hodne z boku, aby si tam nevidela a nedosahla :-)

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
20.10.06 11:48

Mám zase opačný problém, malá si doma chodí do skříně pro čepice a „musí“ je nosit i doma. Všude něco :( Jo a nejraději tu nejteplejší zimní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
20.10.06 13:00

Máme my to ,matky batolat, někdy složité :wink: U nás bojkot (především) rukavic proběhl loni taky. Ale nakonec - u kluka možná překvapivě -zafungovalo pochválení, že mu sluší. Ani jsem nijak nedoufala, že to zabere.

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
22.10.06 20:27

náš malej měl snad troje rukavičky-palčáčky-ty dostal,ale nechtěl ani jedny-pokud byl v kočárku, kde už v zimě jezdil vsedě „narvanej“ v beranu a péřovce, prostě neměl šanci rukavičky sundat,ale později snesl jedině prstáčky-kupovali jsme s bambulkama, obrázkama a chválili,jak mu sluší. Sice by jeden zmrznul i tak,ale palčáčky na ruce nevydržely. Jsem zvědavá,jak tomu bude letos.
laura

• Citovat
  • Upravit
1238
22.11.13 20:42

Ahoj holky potrebuji radu ohledne rukavic. Synovi je 16 mesicu, dostal dvoje rukavicky palcaky, jedny jsou ydi, druhe nevim.je tam psana vel.1 rekla bych ze velikostne by mu meli sedet, teda myslim si to.Ale ja mu tam ty ruce nemuzu nacpat, teda kdyz nacpu, tak mu tam nedam do toho mista na palec, palecek a kdyz ho tam nema, myslim ze tam nema pak moc mista. Jinak mu ale nejsou nijak kratke, ma je az za zapesti.Ale kdyz bych mu je chtela dat asi pres svetr, tak to uz bych mu asi taky moc nenacpala.Ja se nikam moc nedostanu, abych se podivala po obchodech a vyzkousela mu je. Kupuji hodne pres net, nejvic mimibazar. Poradite jake by mu mohli sedet, nebo jake kupujete rukavice vy? Jinak nosi vel.86/92 spis uz se blizime vic k te 92.
Dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
22.11.13 20:50

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
1.2.17 13:09

Obnovuji:
Doporučte prosím rukavice, ve kterých opravdu nikdy nepromrzly ručičky. Syn 16.m ve všech mrzne.
Přitom běhá, ale ruce červené a promrzlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama