Jakou barvu do herny pro děti?

2551
21.8.15 11:36

Jakou barvu do herny pro děti?

Ahoj, jdu si k Vám pro inspiraci. Naše děti mají v podkroví místnost - hernu - situována je na jihozápad - okno na jih a dvě vikýřová okna na západ. Tteď chceme místnost vymalovat a dozařídít. O zařízení mám celkem jasné představy, ale ve výběru barev váhám, místnost je velmi světlá, prostorná ve tvaru L. Chtěla jsem nějakou kombinaci modré a oranžové. Máte nějaký nápad, či foto k inspiraci? Podlaha je dřevěná světlá a zařízení bude z dřevěného masivu - borovice lakovaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
21.8.15 11:40

Pro me je lakovana borovice a oranzove zdi silena kombinace :D

pro me k masivnimu drevu je nejlepsi proste bila :nevim:

http://www.digsdigs.com/…s-room-3.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41909
21.8.15 11:46

@cimbík k dřevu se hodí i pastelové barvy, ale volila bych nějakou decentní, přece jenom to bude herna, budou tam barevné hračky, oranžová na mě působí hrozně agresivně, bolí mě z ní hlava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2551
21.8.15 11:51
@Moise píše:
@cimbík k dřevu se hodí i pastelové barvy, ale volila bych nějakou decentní, přece jenom to bude herna, budou tam barevné hračky, oranžová na mě působí hrozně agresivně, bolí mě z ní hlava

Tak oranžové měly být spíš doplňky. Tu modrou jsem chtěla spíš proto, že jsme místnost chtěla "chladnější. Prolézám net a hledám inspiraci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 11:55

Nééé, tolik barev néé, vždyť je z toho budou bolet oči :) My máme hernu světle žlutou. V kombinaci s červeným kobercem už je to možná až dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 11:57
:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 12:14

Máme v pokojíku masivní nábytek (borovici) a stěny světle žluté a na zemi zelený koberec.
Přiznám se, že oranžová, pokud to není světlounký pastelový odstín, je pro mě dost agresivní barva. Jinak proč „ochlazovat“ dětskou hernu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
21.8.15 12:18

@cimbík spoustu dobré inspirace najdeš na modrastrecha.cz

• Nahlásit
  • Citovat
56906
21.8.15 12:42

@cimbík u nás na jedné stěně tapeta - mapa světa, druhá stěna zářivě zelená - tu si vybral kluk.. do toho masiv borovice. Jo a koberec je autodráha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8571
21.8.15 12:42

V herne mame pestrobarevny koberec s mesty a auticky, na zdi barevnou sit s milionem vytvoru dcer, takze zdi fakt uz jedine bile :lol:
Obavam se, ze zrovna herna bude (minimalne casem) natolik pestrobarevna sama o sobe, ze bych to s barvami neprehanela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2551
21.8.15 13:36
@martina.se píše:
@cimbík u nás na jedné stěně tapeta - mapa světa, druhá stěna zářivě zelená - tu si vybral kluk.. do toho masiv borovice. Jo a koberec je autodráha :mrgreen:

My máme dvě holčičky podlaha bude bez koberce - nábytkem byly myšleny regály na plastové boxy. Zatím jsem rozhodnuta pro nějakou zelenkavou a dvě stěny, kde budou regály zůstanou bíle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
21.8.15 14:01
@cimbík píše:
My máme dvě holčičky podlaha bude bez koberce - nábytkem byly myšleny regály na plastové boxy. Zatím jsem rozhodnuta pro nějakou zelenkavou a dvě stěny, kde budou regály zůstanou bíle

u nás je to modrozelená, ale ta zelená je spíš až do žluta, fakt zářivka.. vypadá to dobře :mrgreen: a plastboxy máme taky, ve stejné kombinaci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1559
21.8.15 15:45

Já bych volila bílou a barevné doplňky. Malá má v herně bílé stěny, dřevěnou světlou podlahu a na stěnách obrázky z večerníčků :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama