Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@lucenka Uaaaa, mám dva, malýho a velkyho!
![]()
Večer pošlu fotku, píšu rovnou z krámu. ![]()
Díky za inspiraci a nasměrování. ![]()
Ja letos takhle, jeste mam svitici hvezdu v obyvaku, vystrihovanky na oknech a různě sněhuláčky, svíčky, jmelíčko a v kuchyni máme betlém. Stromecek az 23. ![]()
@sirikit tak to jsem ráda, že jsi byla úspěšná
já se do něj taky zamilovala na první pohled ![]()
@sirikit jééé děkuji, letos to bylo takový, co dům dal
světýlka věšel manžel a musím ho pochválit, jak se mu to povedlo, jsem těhotná, tak hoooooodně pomáhal, ani moc nesyčel ![]()
@lucenka píše:
@sirikit tak to jsem ráda, že jsi byla úspěšnájá se do něj taky zamilovala na první pohled
Já se do něj zamilovala zprostředkovaně přes Tebe a trochu si připadám jako kopírka
, ale já tyhle seversky blbosti miluju. ![]()
Naštěstí mám jako zástěrku pro svoji detinskost dvouletou vnučku, ta z nich bude hotová.
![]()
@pe-terka píše:
co jsi použila za podklad na třetím obrázku (obdélník, zlaté svíčky) - nějaké proutí? A ta hvězdička je kupovaná?
Ano ano, podklad mi vyráběl dědeček, hodně se v takových věcech vyžívá..určitě to je z nějakého toho proutí.Hvězdička je kupovaná, je z Kikku a za pár korun, moc pěkná výzdoba
@lucenka píše:
@sirikit tak to jsem ráda, že jsi byla úspěšnájá se do něj taky zamilovala na první pohled
Tady tady!!
![]()
Možná jim ještě podestelu nožičky pár větvičkama chvoji. ![]()
Jeste jsem vyrabela tskovehle patchworkove koule
@sirikit jeee ty jsou.holt pristi rok????????
@finduska píše:
Jeste jsem vyrabela tskovehle patchworkove koule
@sirikit jeee ty jsou.holt pristi rok????????
Tyy jo, ty koule jsou úžasný! ![]()
Na předchozí straně mám „srdickovnik“, na větvi patchworkovy srdíčka, nějaký chvoji a vypadá to fajn.
Ale sama jsem je nedělala, koupila jsem si je od podobně šikovné známé, jako jsi Ty. ![]()
Taky měla v nabidce nějaké koule, ale ty srdíčka mám ve džbánu v podstatě celoročně, jenom měním křoví okolo. ![]()
Sama bych to nedala, zas až tak talentovana nejsem. ![]()
@sirikit píše:
Tady tady!!![]()
Možná jim ještě podestelu nožičky pár větvičkama chvoji.
super
já asi budu kopírovat tebe a půjdu ještě shánět toho malýho ![]()
@sirikit
dekuji.Zrovna tohle neni tezke.Ale ja rada vyrabim,me nevadi to vyrobit ale musim mit navody a inspiraci,fantazii uz tolik nemam
Paradox je ,ze kdyz pecu tak chutove je to dobre a vzhledove jak kdyz toho nekdo slapl
Musela jsem se smirit s tim,ze odsud podsud
![]()