Jakou děláte vánoční výzdobu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2439
3.12.18 14:18

U nás takto :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76111
3.12.18 14:41

@lucenka Uaaaa, mám dva, malýho a velkyho! :dance: :dance:
Večer pošlu fotku, píšu rovnou z krámu. :mrgreen:
Díky za inspiraci a nasměrování. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1282
3.12.18 14:54

Ja letos takhle, jeste mam svitici hvezdu v obyvaku, vystrihovanky na oknech a různě sněhuláčky, svíčky, jmelíčko a v kuchyni máme betlém. Stromecek az 23. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76111
3.12.18 14:56

@hesnom Moc hezký, ten věnec je uzasnej! :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
3.12.18 15:13

My zdobíme všechno sami ! Vyrábíme věnce baňy i ozdobičky! :dance: :dance: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
3.12.18 15:46

@sirikit tak to jsem ráda, že jsi byla úspěšná :dance: já se do něj taky zamilovala na první pohled :D

  • Citovat
  • Upravit
1282
3.12.18 15:53

@sirikit jééé děkuji, letos to bylo takový, co dům dal :-) světýlka věšel manžel a musím ho pochválit, jak se mu to povedlo, jsem těhotná, tak hoooooodně pomáhal, ani moc nesyčel :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18001
3.12.18 16:23

máte to všichni moc hezký :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76111
3.12.18 17:23
@lucenka píše:
@sirikit tak to jsem ráda, že jsi byla úspěšná :dance: já se do něj taky zamilovala na první pohled :D

Já se do něj zamilovala zprostředkovaně přes Tebe a trochu si připadám jako kopírka :oops: , ale já tyhle seversky blbosti miluju. :nevim:
Naštěstí mám jako zástěrku pro svoji detinskost dvouletou vnučku, ta z nich bude hotová. ;) :srdce: :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.18 18:09
@pe-terka píše:
co jsi použila za podklad na třetím obrázku (obdélník, zlaté svíčky) - nějaké proutí? A ta hvězdička je kupovaná?
Ano ano, podklad mi vyráběl dědeček, hodně se v takových věcech vyžívá..určitě to je z nějakého toho proutí. :palec: Hvězdička je kupovaná, je z Kikku a za pár korun, moc pěkná výzdoba :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76111
3.12.18 21:02
@lucenka píše:
@sirikit tak to jsem ráda, že jsi byla úspěšná :dance: já se do něj taky zamilovala na první pohled :D

Tady tady!! :dance: :dance:
Možná jim ještě podestelu nožičky pár větvičkama chvoji. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
finduska
3.12.18 22:18

Jeste jsem vyrabela tskovehle patchworkove koule
@sirikit jeee ty jsou.holt pristi rok????????

  • Citovat
  • Upravit
76111
3.12.18 22:25
@finduska píše:
Jeste jsem vyrabela tskovehle patchworkove koule
@sirikit jeee ty jsou.holt pristi rok????????

Tyy jo, ty koule jsou úžasný! :potlesk:
Na předchozí straně mám „srdickovnik“, na větvi patchworkovy srdíčka, nějaký chvoji a vypadá to fajn.
Ale sama jsem je nedělala, koupila jsem si je od podobně šikovné známé, jako jsi Ty. :potlesk:
Taky měla v nabidce nějaké koule, ale ty srdíčka mám ve džbánu v podstatě celoročně, jenom měním křoví okolo. :lol:
Sama bych to nedala, zas až tak talentovana nejsem. :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
4.12.18 03:19
@sirikit píše:
Tady tady!! :dance: :dance:
Možná jim ještě podestelu nožičky pár větvičkama chvoji. :think:

super :palec: já asi budu kopírovat tebe a půjdu ještě shánět toho malýho :D

  • Citovat
  • Upravit
finduska
4.12.18 07:34

@sirikit :lol: dekuji.Zrovna tohle neni tezke.Ale ja rada vyrabim,me nevadi to vyrobit ale musim mit navody a inspiraci,fantazii uz tolik nemam :P :P Paradox je ,ze kdyz pecu tak chutove je to dobre a vzhledove jak kdyz toho nekdo slapl :lol: Musela jsem se smirit s tim,ze odsud podsud :mrgreen: :P

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný