Jakou koloběžku pro 3leté dítě?

2073
13.5.09 18:45

Jakou koloběžku pro 3leté dítě?

Ahoj holky,
rada bych nasemu malemu poridila nejakou kolobezku, ale nevim jaka by byla nejlepsi - aby byla bezpecna, dobre se mu na ni jezdilo, ale zase aby nam chvilku vydrzela - nerada bych kupovala kolobezku na jeden rok :)
Takze budu rada za kazdou radu.
Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30293
13.5.09 19:33

NIC NEZKAZIS JAKOUKOLI ZE SPORTSHOPU,NEJLEPE NOSNOST STO KILO,A STOJI KOLEM 1000kC :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.5.09 19:59

Star line od výrobce Intrea, vřele doporučuju, vybírala jsem fakt dlouho, ale super. Nepřihlášená Vladkaaa

• Nahlásit
  • Citovat
2923
13.5.09 20:30

Syn začal jezdit na takové té odlehčené minikoleběžce (neznám přesné pojmenování) ve 2,5 letech. Nejdřív jsme koupili nějakou za pětistovku z Teska, během půlroku jsme ji museli 2× reklamovat a pak jsme raději koupili novou kolem tisícovky. Takže raději „levné“ nekupovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
14.5.09 09:11

Ahoj, máme tuhle: http://www.worker.cz/…worker-racer
Jsme spokojení. Není sice za 1000,– Kč, ale stačí.
A myslím, že vydrží i pro tu druhou cácorku. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
27.9.13 09:43

Ahojky.
Poraďte prosím, jakou kolobrndu pro 3 leté a výš. Diskuze je z roku 2009, tak třeba máte jiné zkušenosti. Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809
27.9.13 10:39

Doporučuji koloběžka Micro, jsou tedy dražší, ale vyplatí se. Je speciálně navržená nějakými odborníky, vpředu má 2 kolečka, vzadu 1 a brzdu. Syn jí měl oblíbenou, dnes už z ní vyrostl. Měli jsme jen tu Mini Micro a ta je jen do 20 kg. Pak je ještě pro větší děti do 50 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
27.9.13 11:33

Tak já Štěpánkovi koupila takovou tu malou skládací koloběžku jen tedy s klasicky jedním kolem ve předu a jedním vzadu, ale rovnou s nosností do 100 kg, aby ji případně mohl využívat i někdo jiný a nebo on, až bude velký, kdyby se teď nesetkala s úspěchem. Dostane ji ale až zítra, tak uvidíme :-)
Jinak tedy, když jsme ji šli kupovat do Sportissima, tak si tam vyhlídl skateboard a nechtěl z něj za nic slézt. Hned věděl, jak se na něm odrazit a i na tu koloběžku nastupoval jako na skateboard, až takovej mladej prodavač říkal, že je to přirozenej talent :-) Tak doufám, že ho skejtování nechytí. Kamarády kluci tím žili a dostali se tedy nakonec na scestí, které vedlo k tragédii :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
27.9.13 14:42

Jo, taky jsem se dívala na ty skládací, já to chci klukům koupit dohromady a mám tam mezi nimi 2 letý rozdíl, takže potřebuju nějakou, kterou užije jak 3 leté, tak 5 leté dítě, nevim teda, jestli ten mladší bude chtít koloběžkovat, ale výškově není o staršího o tolik menší, takž záleží na šikovnosti. Každopádně kdyžtak napište značku, která se vám někomu osvědčila, aby to něco vydrželo, ale zas nechci kupovat něco drahého, tak kolem 1000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
27.9.13 21:51

Já bych tu skládací dětem nekoupila, asi jedinou předností na ní vidim to skládání. Mně se koloběžky s malými koly vůbec nelíbí, ani mi to nepřijde moc bezpečné, leda tak na super upravený cesty. Kamarádi jí koupili 4letý dceři, a když vidim, jak tim kolečkem zajede do každý díry a je ráda, že nespadne, tak nic moc.
Určitě ve 3 letech už nemusí být to dvojkolečko, hlavně pokud jezdí na koloodrážedle, tak mají stabilitu naučenou.
My máme s většími koly a silnějšími.
Ale je to na každym, co nakonec vybere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
10.5.16 20:36

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 22:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
10.5.16 20:41

Teď jsem kupovala dceři (3,5roku) klasickou Disney(frozen) z teska. Je na dvou kolech, tu se třema měla od roka a půl a za mě nic moc, jako milovala ji teda, ale tak na hraní, nic moc ježdění. Čtyřletej určitě zvládne už na dvou kolech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
10.5.16 20:42

Sámo mají i klučičí verzi, tuším mimoni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
14.6.16 19:44

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 20:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
14.6.16 20:09

@Taciras ahoj, 3 lety syn ma skladaci Micro a je suprova, jede lehce. Nejdriv jsme mu koupili obycejnou asi za 700 kc a nic moc na ni neujel, porad ji tlacil ze ho boli nozicky, hrozne se na ni nadrel. Pak jsme videli u kamarada tu Micro a neda se to vubec srovnat, ta jede opravdu sama. Ale stoji asi 2400 kc. Je to dost, ale fakt se to vyplati.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama