Jakou kosmetiku na akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paťka1234567890
Povídálka 29 příspěvků 03.04.19 20:10
jakou kosmetiku na akne

Jakou používate kosmetiku na akne mam i jizvy :nevim: používala jsem dle doporuceni hedn shoudres nebo jak se to píše a po tom se mi loupe kuže :nevim:

Reakce:
bobda
Kecalka 485 příspěvků 03.04.19 20:20

@Paťka1234567890
Christina pro domácí použití,ale je potřeba vyhledat kosmetičku a nějakou dobu chodit na pravidelné čištění

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 03.04.19 21:52

@Paťka1234567890
Já jsem měla plné čelo beďarů.Vyzkoušela jsem plno kosmetik a nic.
Nakonec jsem šla k mému doktorovi a ten mi řekl že si mám namočit prsty a vzít natron nebo pr.do peč. A tím masírovat obličej -domácí peeling
Maska z rozmačkaného banánu 15 min
A nakonec Zinkový krém (doufám že se to takhle jmenuje žiju už dlouho v Německu)
Nic víc a moje pleť je čístá.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 04.04.19 10:37

@Paťka1234567890 ahoj, měla jsem akné a citlivou pleť snadno se vysušující. Co na mi 100% funguje:

1. večer důkladně očistit, micelární voda Bioderma Sensibio (růžová), je dost drahá, ale jsou často slevy, nebo na netu, fakt se vyplatí!!!
  2. ráno voda Mixa z drogerie (na mastou pleť/akne, je bez alkoholu a nedráždí)
  3. krém bioderma sensibio

a fakt to vyřešilo problémy

Paťka1234567890
Povídálka 29 příspěvků 04.04.19 18:26

Děkuju

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 07.04.19 09:51

@Paťka1234567890 co zkusit přírodní šampony Alverde s mandlovým olejem mě sedl výborně.
Na akné jsem začala používat kosmetiku Syncare, má řadu akné a dodržuje pH pleti, což je pro tvorbu akné zásadní, ale bohužel téměř žádná kosmetika pH nedodržuje…
mrkni tady na recenze ;)

pH pleti a AKNÉ
pH pleti a AKNÉ Všude poslouchám nebo čtu, jak je pH pleti důležité. Něco si i pamatuji z reklam, že pH pleti je 5,5…a pH vody je 7.

Jak tedy pH souvisí s akné a jakými kosmetickými přípravky lze pH pleti ovlivnit či snížit???

AKNÉ a pH pleti…
Akné patří k zánětlivým kožním onemocněním. Bakterie akné, která ho vyvolává se ideálně množí při hodnotě pH od 6,8. Ten, kdo hodnotu důsledně stabilizuje, může množení bakterií docela pěkně zabránit.

Jak hodnotu pH snížit?

• Na snížení hodnoty pH v každém věku fungují dobře, séra, krémy a peelingy s ovocnými kyselinami. (enzymatické peelingy)
  • pH lze snížit kvalitními čistícími prostředky, jedinou nevýhodou je, že tyto přípravky, ať se jedná o tonika, gely, micelární vody či mléka, se následně smývají vodou a ta má většinou hodnotu pH přes 7. Následkem toho se opět pleť alkalizuje (zvýší se její pH). proto je velmi důležité použít po kontaktu s vodou použít kysele nastavené přípravky.
Váš příspěvek
Reklama