Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@LL, mě v katalaogu taky nechytla. V katalogu Rako je nafocená lépe, ale naživo mě opravdu nadchla. Pokud ji nebudou mít na vzorové koupelně, určitě by měli mít nalepené alespoň vzorky na panelu. V Plzni mají zeleno - béžovo - hnědou vzorovou koupelnu a zbytek nalepené na panelu, plus ještě volné dlaždice, se kterými jsem pochodovala a dořešovala barvu spárovačky a listelu.
@Bavi
@C.H. Dnes jsem viděla v reálu tu Vanity. Teda fakt je krásná, v katalogu jsem si ji vůbec nevšímala. Teď řadím mezi užší výběr. Holky díky za všechny tipy.
My máme tuto a jsem strašně spokojená, je to hrozně praktický obklad a přijde mi nadčasový. Máme jen béžové odstíny, tmavě hnědou jen v mozaice a v listele, tu tam nemají v nabídce. Ručníky mám hnědé a béžové, ale dovedu si tam představit i třeba zelené, fialové.
@LL, jsem ráda, že se líbí. Jen pozor, pokud byste dávali tu puntíkatou listelu - z té to chce hned vymýt spárovačku (jak hodně zaschne, hůř se to dostává z těch mezírek, ale taky to jde), jinak úklid po obkládání šel skoro sám. Ono je to hodně o vkusu. Mě se třeba nelíbí nic, co připomíná vzhledově mramor ať je to sebepraktičtější… Ještě, že je dnes takový výběr.
Nám dnes brácha dodělává obklady Euforia a jsem moc spokojená, dávala jsem s bílým dekorem
My máme tuto . Je sice lesklá a každý mě od ní odrazoval, ale nevidím v úklidu problém a to prcek při koupeli dělá pořádný čurbes. A výhodou byla nízká cena. A jinak jsme koupelnu udělali přesně tak jak je v katalogu
@jamikl koupelna krásná, ale vidím časem problém v krásně čistě bílé spáře kterou máš na podlaze. Časem tak zářivě bílá nebude, lesklé obklady jsme měli a už nikdy více jsem se mohla uleštit, ale já jsem celkově praštěná co se týká uklidu.
Žádnou..:D siko u mě skončilo hned ve chvíli „jejich náčrtů“ sem myslela že po tom prodejci skočím..:D takže nakonec jsme si to udělali, navrhli a nakoupili v obyčejným obchodě s obkladama.. a baví mě na tý koupelně to, že jsme to nakonec dali dohromady svýma nápadama.. ( i když u nás je tak malá že nebylo moc na výběr)…
@-Sára Tak ono to tak možná vypadá, ale na podlaze máme tmavě šedou spáru. Koupelnu máme teprve rok a zatím s úklidem ani leskem není problém, uvidíme co časem.
@C.H. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte i tu dlažbu ze setu, Sindey se tuším jmenuje. Já viděla v reálu jen tu bílou. Byla taková luxusní, fakt se mi líbila, i když mi vůbec nepřipadala, že se k těm obkladům patřila. Sama bych si to nikdy netroufla takto sladit. Problém je, že mi chceme dlažbu i do sprcháče, tak přemýšlím, jak se ta dlažba bude čistit, jsou na ní takové výstupky nebo se mi to jen zdálo? A nebo bych tam byla úplně jinou dlažbu, třeba i imitaci dřeva.
@LL, jj, máme k tomu i tu dlažbu. Je strukturovaná jsou na ní jakoby čárky asi vždy 3 nad sebou vodorovné a vedle nich 3 na výšku je to asi půl cm vysoké, takže se na to fakt musíš okem zaměřit. Šla jsem se ti podívat do faktur a jmenuje se to sice Sidney bílá, ale v reálu je to fakt stříbrné - i spárovačku k tomu mám stříbrnou (bíla by v tom řvala nehledě na nepraktičnost) ta tmavá je krásná a není asi úplně šedá, je spíš šedohnědá. Jako dlažba je to fakt festovní, manžel ji vůbec řezákem na dlažbu nemohl uříznout a fakt si při vyřezávání solidně zanadával. Nevýhoda toho, když si to děláme sami… Ale jak je to lesklé, tak bych tu naší „bílou“ opravdu do velkého prostoru nedávala. A přijde mi, že se to musí víc drhnout než obklady Vanity. Ale já mám na zemi http://www.ikea.com/…ts/10209339/ a to mi čouhá tak asi ani ne metr čtvereční dlažby celkem. Máme pidikoupelnu.
Euforia, mají i tamvé dekory, fakt jde o to, jak to potřebuješ kvůli světla a velikosti koupelny poskládat, terpve se dodělává
@raga máte moc hezkou koupelnu
nechceš dát foto ve vaší-menší variantě???Moc se mi totiž líbí a sháním co by se hodilo do naší malé panelákové koupelny…