Zkušenost s novou porodnicí v Třebíči

Anonymní
22.11.11 21:54

Jakou máte zkušenost s novou porodnicí v Třebíči?

Chtěla bych znát Váš názor, chystám se porodit na jaře, slyšela jsem, že je porodnice úplně nová, díky za všechny informace a názory.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1127
22.11.11 23:49

ahoj, rodila jsem v Třebíči teťka v říjnu. Porodnice pěkná. Sestřičky v pohodě, jídlo dobrý. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
522
22.11.11 23:55

Ahoj, s porodnicí v Třebíči jsem spokojená, ochotné sestřičky, dobře vybavené pokoje, snaží se aby byly na pokojích po jedné takže se miminka vzájemně nebudí. Mě rodil dr. Málek, je mladej ale ví co dělá :palec: . Rodila jsem zvonem, ale bylo to rychlé, celkem mi porod trval 5 hodin. Za sebe porodnici doporučuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
23.11.11 05:09

Já tam rodila teď v září a spokojenost. Koukni do „Porodnice“, psala jsem tam recenzi, poměrně obsáhlou, tak to tu nebudu vypisovat znovu.
Snad jen řeknu, že je to hodně o tom, na jaké zrovna kápneš sestřičky - ale to asi všude. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková