Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
ahoj, rodila jsem v Třebíči teťka v říjnu. Porodnice pěkná. Sestřičky v pohodě, jídlo dobrý. ![]()
Ahoj, s porodnicí v Třebíči jsem spokojená, ochotné sestřičky, dobře vybavené pokoje, snaží se aby byly na pokojích po jedné takže se miminka vzájemně nebudí. Mě rodil dr. Málek, je mladej ale ví co dělá
. Rodila jsem zvonem, ale bylo to rychlé, celkem mi porod trval 5 hodin. Za sebe porodnici doporučuji.
Já tam rodila teď v září a spokojenost. Koukni do „Porodnice“, psala jsem tam recenzi, poměrně obsáhlou, tak to tu nebudu vypisovat znovu.
Snad jen řeknu, že je to hodně o tom, na jaké zrovna kápneš sestřičky - ale to asi všude. ![]()
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.
Chtěla bych znát Váš názor, chystám se porodit na jaře, slyšela jsem, že je porodnice úplně nová, díky za všechny informace a názory.