Jakou nosní odsávačku?

22
12.11.19 14:06

Jakou nosni odsavacku?

Ahoj, jakou byste doporucily nosni odsavacku? Mam 2mesicni holcicku. A nemame momentalne vysavac (ktery ale budeme v brzke dobe porizovat, urcite ale tycovy) - vim, ze si dost chvali odsavacky prave na vysavac, nevim, jestli jdou i na ten tycovy…

Diky za tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13575
12.11.19 14:33

Já nedám dopustit na odsávačku na vysavač, ale jde jenom na klasický, napojí se na tu trubku. Manuální nebo takovou tou jak se tahá pusou sem neodsala nikdy nic. Ještě je elektrická, už dražší sranda, neměla sem ji, ale kamarádka říkala, že nemá takový tah jako ta na vysavač :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
12.11.19 14:41

Za me je na vysavac nejlepsi. Mela jsem i balonkovou (ta je uplne na nic) a tu, co se odsava usty (jako erar na cesty dobry, ale zlata na vysavac) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
12.11.19 16:03

@eva.955 nejlepší je ruční… já jsem měla i elektrickou na baterky, ale ta byla na prd a stála mě 1500 Kč. Teď měl syn nějakou virovou rýmu, museli jsme kvůli tomu i k nosnínu, ten mi poradil že ruční je nejlepší, vysaje i to co je vzadu v nosu. A že ta na vysavač není tak účinná. Syn když měl rýmu a v noci jsem mu to musela x krát vysávat, a neumim si představit že bych vytahovala v noci ještě vysavač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 16:24
@HayLin píše:
@eva.955 nejlepší je ruční… já jsem měla i elektrickou na baterky, ale ta byla na prd a stála mě 1500 Kč. Teď měl syn nějakou virovou rýmu, museli jsme kvůli tomu i k nosnínu, ten mi poradil že ruční je nejlepší, vysaje i to co je vzadu v nosu. A že ta na vysavač není tak účinná. Syn když měl rýmu a v noci jsem mu to musela x krát vysávat, a neumim si představit že bych vytahovala v noci ještě vysavač

Co je ruční a ne na baterky? :think: na tyčový to jde dát, ale nemá to žádný tah bohuzel. Mame starý furt ve skříni. A jsem majitelkou 4 odsavaček a tu na pusu jsem neměla odvahu, ale když bude třeba jednou krize…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13575
12.11.19 16:36

@HayLin co je ruční? Já znám ruční jenom ten balónek a ten je úplně na pytel :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15961
13.11.19 09:44

@eva.955 nejlepší je tato - nosátko , dobře se čistí

recenze na ostatní jsou tady

v noci vytahuju běžně vysavač, nechávám si ho připravený, je to totiž nejrychlejší a u jiných způsobů to trvá dlouho a dítě řve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama