Jakou šatní skříň pro školáčka?

12272
17.8.15 20:19

jakou šatní skříň pro školáčka?

Prosím o inspiraci. Sháním šatní skříň pro dcerku do pokoje. Měla by mít tak kolem metru, potřebuju, aby tam byla i tyč i poličky. Ta tyč aby byla tak, aby na ní dosáhla, nejlépe dole se šuplíkem, nejlépe dřevo a skoro zadarmo :mrgreen: Prostě sháním už dlouho a nic mě moc nezaujalo. Už to potřebuju vyřešit. Budu ráda za vaše postřehy a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9132
17.8.15 20:26

Taky jsem sháněla dlouho a nakonec nechávala dělat na míru truhláře. Ale to jsem Ti asi moc nepomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
17.8.15 20:31
@ivašot. píše:
Taky jsem sháněla dlouho a nakonec nechávala dělat na míru truhláře. Ale to jsem Ti asi moc nepomohla.

Moc ne. ;) Na kolik tě vyšla a je dřevěná, nebo dřevotříska?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9132
17.8.15 21:06

Je to dřevotříska, my měli předtím masiv a moc nadšená jsem nebyla. Bylo to moc měkký dřevo. Ta dělaná na zakázku vyšla dost draho, ale je 1,20 široká, 2,20 vysoká s posuvnýma dveřma. Vevnitř 4 šuplíky, police a tyč. Myslím, že nakonec byla asi za 15 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
17.8.15 21:18

@ivašot. no to zrovna není levné na dřevotřísku. Já jí právě moc ráda nemám. Vadí mi ten zápach, je to plné lepidel. Sháněla jsem k sobě do šatny police a co si za to říkali, to byl děs, tak jsem koupila v Ikea a natřela je a mám dřevo a pěkné. Je fakt, že ze smrku a borovice je to měkké, ale zase je to dřevo. To je ale fuk. Stejně nemůžu na takovou skříň, co by se mi líbila natrefit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47179
17.8.15 21:23

Decka mají ty vysoké skříně z ikey. Velké posuvné dveře, uvnitř supliky, vleže tam jak oblečení, vše co nevleze do stolu si tam může dcera dat do šuplíku. Že jich tam má 6 velkých, kdyby bylo třeba je možnost přikoupit.
Není to vyloženě dětská skříň prostě normální no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
17.8.15 21:26

@Kelsey napíšeš mi název té skříně? Do Ikey jsem koukala, ale nějak mě tam nic nezaujalo, tak jestli jsem něco šikovného nepřehlédla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
17.8.15 21:33

Tez mame z ikea, jsou to skrine pax a jsem s nimi spokojena, clovek si ji vytvori jsk potrebuje. Vzdy jsme kupovali kdyz vraceli 20%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47179
17.8.15 21:38

@tiffany
Je to ale o dost větší než požadujes.
Ty bile Pax vysoké, široké skříně jsme jim pořídili.
Mi se líbilo, že je tam na pověšeni, supliky, políčky a vše prostě v jedné skříní.
Pro jedno dítě ta skříň až velká, ale těch věci a všeho bude přibývat, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733

Myslím, že je to PAX z Ikea :lol: Máme taky, i v ložnici a i obě děti ve svých pokojích, skládají se z 75cm širokých dílů a k tom jsou posuvné dveře. My v ložnici máme variantu 4×75 tzn. 300cm a výška až skoro do stropu. Dětem jsme kupovali 2×75 a výška 200cm. V nich mají posuvné koše + police+ plus tyč. Je to variabilní a můžeš měnit a dokupovat. Máme děti ještě hodně malé, ale mám tam u nich ve skříních i ložní prádlo a veškeré i sezónní oblečení. :D
Popravdě mi teď ten plánovač na stránkách IKea nepřijde moc dobrej pro představivost a i expozice v obchodě je jiná než bývala, ale jsou tam ochotní a u toho stolečku ti poradí a řeknou, naplánují skříň s tebou.
Ta pro děti nás vyšla asi na lehce přes 7 tis. i s vnitřním vybavením.
Jsem s nima spokojená, třeba postele máme všichni z masivního dřeva, ale skříně máme z lamina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47179
@Prcíček píše:
Tez mame z ikea, jsou to skrine pax a jsem s nimi spokojena, clovek si ji vytvori jsk potrebuje. Vzdy jsme kupovali kdyz vraceli 20%.
:lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
17.8.15 21:40

Ten pax mame v obou decakach a i v satne u loznice, mame ty 1,5 m a 2,5 na vysku. U kazde jine dvere. Ted to sice prijde velke, ale cim deti porostou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9132
17.8.15 21:52

@tiffany Stejně si moc nevybereš. Ten masiv je taky lepený, jen o něco míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
17.8.15 22:41

Aha, tak koukám, že si tu chválíte Pax. KOuknu na to v katalogu, ale popravdě se jim v tom moc nevyznám. Ve svém pokoji mám právě šatnu a tak jsem tam dala jen police z Ikea, natřela je mořidlem a vypadá to bezvadně. V šatně budu mít veškeré deky, ručníky a povlečení a sezónní věci, dcerka bude mít jen aktuálně nošené hadříky, ale i tak toho má docela dost. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
17.8.15 23:13
@Prcíček píše:
Tez mame z ikea, jsou to skrine pax a jsem s nimi spokojena, clovek si ji vytvori jsk potrebuje. Vzdy jsme kupovali kdyz vraceli 20%.

Tuhle akci s vracením dvaceti procent neznám. To bývá nějak pravidelně, nebo se musí sledovat stránky, nebo jak na to přijdu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama