Jakou vůni používáte, když jdete cvičit?

smurfka
27.12.18 15:20

to jako fakt? ty se voníš, než se jdeš spotit jak prase? :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1804
27.12.18 15:25

Nevonim se, použiju deodorant. A vždycky mi ženský co přijdou navoneny jak na ples prijdou k smíchu (a taky je fakt ze se často sotva zpoti a do fitka jdou nevim proc :lol: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5810
27.12.18 15:25

Deodorant :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 15:27

Samozřejmě nebudu používat parfém, když jdu cvičit. Ale nepřipadám si dobře, když použiju jen neparfemovaný deodorant (na běžné nošení používám deodorant/antiperspirant bez vůně a parfém). Tak mě zajímá, co používají ostatní ;-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
27.12.18 15:28

Chodím běhat do polí a lesa, takže cokoliv, co odežene divočáky. Výborně se mi osvědčil parfém Moskva :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
3274
27.12.18 15:29

maximálně deodorant, ale spíš vubec nic. není to zdravé, když už se mám účelně zpotit tak at to vyjde ven :-D Já se stejně nějak moc nepotím, a když se tam přes ty voňavky pak zpotí víc lidí tak mi to spíš voňavkově smrdí :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5006
27.12.18 15:34
@skorotehotna píše:
Nevonim se, použiju deodorant. A vždycky mi ženský co přijdou navoneny jak na ples prijdou k smíchu (a taky je fakt ze se často sotva zpoti a do fitka jdou nevim proc :lol: )

Anebo ty s tlustou vrstvou mejkapu na obliceji :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5006
27.12.18 15:40

@DuhovaaViila Pouzivam jen deodorant. Co je ale priserne, a obcas se to ve fitku vidi, to jsou neumyte zuby a na hodinach naboso nekdy (hlavne v lete) jdou obcas nekomu citit nohy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3023
27.12.18 15:56

Antiperspirant mi staci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
27.12.18 17:17
@DuhovaaViila píše:
Samozřejmě nebudu používat parfém, když jdu cvičit. Ale nepřipadám si dobře, když použiju jen neparfemovaný deodorant (na běžné nošení používám deodorant/antiperspirant bez vůně a parfém). Tak mě zajímá, co používají ostatní ;-).

Co nejvíce pačuli!

Proboha - používej to, co ti pomáhá cítit se dobře. A nebo to pačuli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5006
27.12.18 17:19
@Ou píše:
Co nejvíce pačuli!

To Te budou cvicitelky milovat :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26583
27.12.18 17:33

Mne je teda hodne neprijemne,kdyz vedle mne cvici nekdo navoneny. Nejhorsi je to pri plavani,chybi mi pak kyslik :D takze ja pouze antiperspirant.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14751
27.12.18 17:38

Pitralon - pak mám kolem sebe dost místa a nikdo se na mě netlačí. Taky mě pak neobtěžujou ženy pod 50 let :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.