Jakou vůni používáte, když jdete cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DuhovaaViila
Povídálka 35 příspěvků 27.12.18 15:09
Jakou vůni používáte, když jdete cvičit?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jakou vůni používáte do fitka a na skupinové lekce?

Reakce:
Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30123 příspěvků 27.12.18 15:20

to jako fakt? ty se voníš, než se jdeš spotit jak prase? :mrgreen: :mrgreen:

skorotehotna
Kecalka 375 příspěvků 27.12.18 15:25

Nevonim se, použiju deodorant. A vždycky mi ženský co přijdou navoneny jak na ples prijdou k smíchu (a taky je fakt ze se často sotva zpoti a do fitka jdou nevim proc :lol: )

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 27.12.18 15:25

Deodorant :nevim:

DuhovaaViila
Povídálka 35 příspěvků 27.12.18 15:27

Samozřejmě nebudu používat parfém, když jdu cvičit. Ale nepřipadám si dobře, když použiju jen neparfemovaný deodorant (na běžné nošení používám deodorant/anti­perspirant bez vůně a parfém). Tak mě zajímá, co používají ostatní ;-).

Janli
Kelišová 6797 příspěvků 27.12.18 15:28

Chodím běhat do polí a lesa, takže cokoliv, co odežene divočáky. Výborně se mi osvědčil parfém Moskva :mrgreen:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 6 inzerátů 27.12.18 15:29

maximálně deodorant, ale spíš vubec nic. není to zdravé, když už se mám účelně zpotit tak at to vyjde ven :-D Já se stejně nějak moc nepotím, a když se tam přes ty voňavky pak zpotí víc lidí tak mi to spíš voňavkově smrdí :-D

Helca83
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 27.12.18 15:34
@skorotehotna píše:
Nevonim se, použiju deodorant. A vždycky mi ženský co přijdou navoneny jak na ples prijdou k smíchu (a taky je fakt ze se často sotva zpoti a do fitka jdou nevim proc :lol: )

Anebo ty s tlustou vrstvou mejkapu na obliceji :mrgreen:

Helca83
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 27.12.18 15:40

@DuhovaaViila Pouzivam jen deodorant. Co je ale priserne, a obcas se to ve fitku vidi, to jsou neumyte zuby a na hodinach naboso nekdy (hlavne v lete) jdou obcas nekomu citit nohy.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 27.12.18 15:56

Antiperspirant mi staci.

Ou
Kelišová 5806 příspěvků 27.12.18 17:17
@DuhovaaViila píše:
Samozřejmě nebudu používat parfém, když jdu cvičit. Ale nepřipadám si dobře, když použiju jen neparfemovaný deodorant (na běžné nošení používám deodorant/anti­perspirant bez vůně a parfém). Tak mě zajímá, co používají ostatní ;-).

Co nejvíce pačuli!

Proboha - používej to, co ti pomáhá cítit se dobře. A nebo to pačuli.

Helca83
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 27.12.18 17:19
@Ou píše:
Co nejvíce pačuli!

To Te budou cvicitelky milovat :mrgreen:

Lenka_Hal
Kelišová 6168 příspěvků 27.12.18 17:33

Mne je teda hodne neprijemne,kdyz vedle mne cvici nekdo navoneny. Nejhorsi je to pri plavani,chybi mi pak kyslik :D takze ja pouze antiperspirant.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5632 příspěvků 27.12.18 17:38

Pitralon - pak mám kolem sebe dost místa a nikdo se na mě netlačí. Taky mě pak neobtěžujou ženy pod 50 let :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >