Jaký byl váš nejhezčí dárek pod stromečkem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
šmoulinka71
25.12.13 00:41
@Damael píše:
My jsme si letos s mužem taky nedali žádné úchvatnosti, rozpočet to nedovolil, takže každý jednu knížku (o niž si ten druhý vlastně řekl, takže toto nebylo žádné překvápko), a druhý dárek měl limit pět stovek, max. tisícovka, tak já jsem dala jeden takový dárek pro nás oba, a chlap mi dal jednu počítačovou hru, kteoru mám ráda :dance:
Blbosti :roll: ale potěší :palec:

Blbosti potěší nejvíc. :)

  • Citovat
  • Upravit
8937
25.12.13 00:41

Nejuzasnejsi bylo pozorovat syna, jak rozdava a rozbaluje darky (nejen svoje, rozbaloval ti vsem :-D ) a oci mu sviti stestim.
Me moc potesila kabelka a „pedikura“ fish spa. Snad me ty rybicky nebudou moc lehtat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
25.12.13 00:41

@Damael
Tak to je hezky a tak to ma byt ;) si vem, ze manzel by dostal dve knizky + ty drobnosti a ty nic :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
25.12.13 00:42
@smoulinka71 píše:
Blbosti potěší nejvíc. :)

Hlavne, jak je co rozbalovat :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1504
25.12.13 00:44

@smoulinka71 je nazdar smoulinko uz jsem se dlouho nevidely :mavam: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
25.12.13 00:46
@ksafnika píše:
@Oudrey no vy me uplne inspirujete, ja uz asi dneska spat nepujdu. vytuhla sem v 9, tak co tady do rana??? :lol:

jj, startuj :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1504
25.12.13 00:47

Du na to :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
šmoulinka71
25.12.13 01:00
@ksafnika píše:
@smoulinka71 je nazdar smoulinko uz jsem se dlouho nevidely :mavam: :kytka:

Ahoooj krásný svátky přeji. :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
776
25.12.13 01:00

Nejkrásnější? Asi viz. foto :srdce: :srdce: :srdce: omlouvám se za kvalitu, ale ta reakce byla tak úžasná, že jsem nemohla ani dejchat, natož fotit :-D

Příspěvek upraven 25.12.13 v 01:03

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
šmoulinka71
25.12.13 01:01

@majdalenka20 :hug: krásný

  • Citovat
  • Upravit
14993
25.12.13 01:05

Holky, já nechápu, jak partner nemůže nic nedat 8o to je mi strašně líto :( že jsou někteří chlapi natvrdlí, budiž, můj chlap neřeší narozeniny, svátky, ale i když nerad kupuje dárky, tak mi aspoň řekne, ať si něco vyberu a že to zaplatí.

Nicméně letos překvapil a dostala jsem prstýnek s briliantem :srdce: a nepotěšilo mě to nejvíc proto, že je to drahý dárek, ale protože to opravdu vybíral, aby mě potěšil :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1504
25.12.13 01:05

@smoulinka71 taky taky holka :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2575
25.12.13 01:06

@paola white jsme na tom stejně - akorát ta moje cácorka je o 13 dní starší :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
25.12.13 01:07

Od brášky, vůni od LR - Karel Gott - Lady Karneval. Vyloženě mě to potěšilo, jelikož jsem to něčekala - tedy čekala jsem jiný parfém a ne tento, který jsem moc moc chtěla :* A spousty krásných dárečků. Já jsem skromná a potěší mě všechno. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
šmoulinka71
25.12.13 01:08

@LadyTommy krásný jemňoučký, takový mám taky ráda. :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný