Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Nejuzasnejsi bylo pozorovat syna, jak rozdava a rozbaluje darky (nejen svoje, rozbaloval ti vsem
) a oci mu sviti stestim.
Me moc potesila kabelka a „pedikura“ fish spa. Snad me ty rybicky nebudou moc lehtat ![]()
@Damael
Tak to je hezky a tak to ma byt
si vem, ze manzel by dostal dve knizky + ty drobnosti a ty nic ![]()
@smoulinka71 píše:
Blbosti potěší nejvíc.
Hlavne, jak je co rozbalovat ![]()
@smoulinka71 je nazdar smoulinko uz jsem se dlouho nevidely
![]()
@ksafnika píše:
@Oudrey no vy me uplne inspirujete, ja uz asi dneska spat nepujdu. vytuhla sem v 9, tak co tady do rana???
jj, startuj
![]()
@ksafnika píše:
@smoulinka71 je nazdar smoulinko uz jsem se dlouho nevidely![]()
Ahoooj krásný svátky přeji. ![]()
Nejkrásnější? Asi viz. foto
omlouvám se za kvalitu, ale ta reakce byla tak úžasná, že jsem nemohla ani dejchat, natož fotit ![]()
Příspěvek upraven 25.12.13 v 01:03
Holky, já nechápu, jak partner nemůže nic nedat
to je mi strašně líto
že jsou někteří chlapi natvrdlí, budiž, můj chlap neřeší narozeniny, svátky, ale i když nerad kupuje dárky, tak mi aspoň řekne, ať si něco vyberu a že to zaplatí.
Nicméně letos překvapil a dostala jsem prstýnek s briliantem
a nepotěšilo mě to nejvíc proto, že je to drahý dárek, ale protože to opravdu vybíral, aby mě potěšil ![]()
@paola white jsme na tom stejně - akorát ta moje cácorka je o 13 dní starší ![]()
Od brášky, vůni od LR - Karel Gott - Lady Karneval. Vyloženě mě to potěšilo, jelikož jsem to něčekala - tedy čekala jsem jiný parfém a ne tento, který jsem moc moc chtěla
A spousty krásných dárečků. Já jsem skromná a potěší mě všechno. ![]()
Blbosti potěší nejvíc.