Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@ksafnika píše:
Hele holky ja jsem dostala tablet, doufam ze se s tim naucim zachazet, ja vzdycky tyhle novy smart cicoviny nechtela a uz je to tady, mam jeden pod stromeckemale dobra vec bude na foceni, prece jen ta stara Nokia to uz neni vono
Naprosto tě chápu - šílím z „nového“ telefonu (asi pět let starý model po mámě).. Ale mohu tě ubezpečit, že tablet musí být něco velice jednouchého, protože můj ani ne dvouletý syn ho obsluhuje bravurně, a díky tomu od babičky dostane letos k vánocům svého vlastního, aby nebral toho jejího
![]()
Takže, když to zvládne prcek, tak ty taky ![]()
@ksafnika píše:
Hele holky ja jsem dostala tablet, doufam ze se s tim naucim zachazet, ja vzdycky tyhle novy smart cicoviny nechtela a uz je to tady, mam jeden pod stromeckemale dobra vec bude na foceni, prece jen ta stara Nokia to uz neni vono
Ja jsem ho dostala loni. Napred jsem nechapala, na co ho vlastne budu mit a ted nechapu, jak jsem kdy mohla zit bez neho
![]()
@Oudrey
S PC neumí zacházet (teda umí ve stylu - zapnout, spustit net, najít co potřebuje, vypnout)
![]()
Samozřejmě, že mohl, ale tohle on zase nebere jako dárek.. ![]()
Budu mít Vánoce později - snad aspoň budou stát za to, když na ně čekám… ![]()
@ksafnika píše:
@Damael @Oudrey tak to uz se na nej zacinam tesit, ze bych na to skocila hned?? nabitej uz bude…![]()
![]()
Okanmžitě - když to zvládnou negramotní trpaslíci, tak my matky se přeci nenecháme zahanbit
A můžeš to nosit v kabelce všude s sebou, a budeš neustále online ![]()
@_Kaczenkaa_ píše:
@Oudrey
S PC neumí zacházet (teda umí ve stylu - zapnout, spustit net, najít co potřebuje, vypnout)![]()
Samozřejmě, že mohl, ale tohle on zase nebere jako dárek..
Budu mít Vánoce později - snad aspoň budou stát za to, když na ně čekám…
neomlouvej ho…
@Damael
juuuuuu a vite co sem dala chlapovi? elektronickou cigaretu, a taky, vcera pod stromeckem, ze ne, ze ani nahodou, ale nebojte se ja ho k tomu…ehhh..zmanipuluju
![]()
@_Kaczenkaa_
S tim cd to byl rychly navrh. Kdyz toto nebere jako darek, tak mel 12 mesicu na to, aby neco vymyslel. Zaslouzis si aspon nejakou drobnost. Byt skromna se vzdycky nevyplati, lidi toho spis zneuziji. Mysli na ostatni, ale taky na sebe ![]()
@ksafnika píše:
@Damael![]()
![]()
![]()
![]()
juuuuuu a vite co sem dala chlapovi? elektronickou cigaretu, a taky, vcera pod stromeckem, ze ne, ze ani nahodou, ale nebojte se ja ho k tomu…ehhh..zmanipuluju
![]()
My jsme si letos s mužem taky nedali žádné úchvatnosti, rozpočet to nedovolil, takže každý jednu knížku (o niž si ten druhý vlastně řekl, takže toto nebylo žádné překvápko), a druhý dárek měl limit pět stovek, max. tisícovka, tak já jsem dala jeden takový dárek pro nás oba, a chlap mi dal jednu počítačovou hru, kteoru mám ráda ![]()
Blbosti
ale potěší ![]()
@smoulinka71 píše:
neomlouvej ho…
@Oudrey
Ano, měl, snad se příští rok polepší.. ![]()
@ksafnika píše:
@Damael @Oudrey tak to uz se na nej zacinam tesit, ze bych na to skocila hned?? nabitej uz bude…![]()
![]()
Jasny
Ale pozor, at se dostanes jeste dnes do postele.
Je super, jak ho muzes mit vsude u sebe. Tablet je moje nejoblibenejsi kucharska knizka. Dnes jsem ho mela v kuchyni a koukala na video navod, jak uplist vanocku a paralelne pletla
![]()
@Oudrey no vy me uplne inspirujete, ja uz asi dneska spat nepujdu. vytuhla sem v 9, tak co tady do rana??? ![]()
@_Kaczenkaa_ píše:![]()
njn, to je asi ono, mě ani nepřipadá, že by bylo něco nějak jak nemá, já jsem prostě šťastná, krásnej den, krásná atmosféra, prostě super, nic víc nepotřebuju…
@Oudrey
Ano, měl, snad se příští rok polepší..
Nechceš si to pokazit, tak si to nepřipouštíš, tak příště řekni miláčku, minule jsem nedostala nic já, letos nedostaneš ty a já chci.
@smoulinka71 píše:
Nechceš si to pokazit, tak si to nepřipouštíš, tak příště řekni miláčku, minule jsem nedostala nic já, letos nedostaneš ty a já chci.