Jaký druh a značku kočárku vybrat?

531
10.11.20 14:12

Jaký druh a značku kočárku? Doporučení

Ahoj holky, termín porodu máme na začátek února a sice je ještě čas, ale já stále tápu nad výběrem kočárku. Na internetu je nepřeberné množství značek a druhů.. Vzhledem k situaci, která teď je, je téměř nemožné se dostat někam do obchodu a kočárek vidět na živo (což bych preferovala), tak si jdu pro radu k vám, i když vím, že je tu spoustu dalších diskuzí. Nepotřebuji trojkombinaci, protože se chystám kupovat poté sporťák zvlášť, takže asi nějakou dvojkombinaci? Další věc je, že bydlíme skoro na horách, takže v zimě trochu náročnější terén než ve velkoměstě, tudíž nějaká mini kolečka jsou k prdu. Jinak žádné velké požadavky na kočárek nemám, prostě aby s ním byla co nejlepší manipulaci a hlavně aby byl za rozumný peníz 10-15tis? Děkuji za každé doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19681
10.11.20 14:16

Tak pokud mas v planu kupovat pak sportak zvlast, tak na kombinace prd. Kup klidne bazarovy jen hluboky, to mas na pul roku a pak to zas posles pryc. Dvojkombinace je korba a sportak. Trojkombinace je korba, sportal a autosedacka (ale tu je stejne lepsi koupit zvlast kvalitni). Na hory si kup odpruzeny a velka pevna nafukovaci kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
10.11.20 14:18

Asi bych to tak taky viděla. Jéé ja tu dvojkombinaci spletla, jak říkáš stačil by jen hluboký, který bych si pak stejně chtěla uschovat. Bazarový ale ne, to mi u manžela neprojde. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17498
10.11.20 14:19

Koukni na roan maritu nebo emmu. Když k nim dokoupíš větší kola (emma je má, myslím, v zakladu) tak projedeš všechno. Jsou to držáky, takže klidně bazarovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9047
10.11.20 14:19

Kup každý zvlášť. Určitě odpružený. Já mám do terénu ráda 4 pevná kola za sebou.
https://www.kocarky.cz/…ita-prestige?…

https://www.detske-kocarky.cz/…a-beige.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
11.11.20 07:58

Holky díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu